טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
גדר ברזל מחיר
גדר ברזל מחיר

רשת אלומיניום

גדרות עץ- הברירה הטבעית גדרות עץ היוו מאז ומעולם אטרקציה בקרב בעלי בתים, וגם קיים הן פופולאריות מאד. הסיבה לכך היא השימוש בחומר גלם שהוא איכותי מאד, והחיבור שלו עם החצר או הגינה היוצר מראה טבעי שמתאים לתפאורת הגינה המורכבת מצמחייה, דקים, לעתים פרגולות עץ וריהוט גן. בארץ הנטייה הבולטת היא להשתמש בעצים מסוג אורן ואיפאה לצורך בניית גדרות עץ, בשל החוזק והעמידות שלהם לשינויים אקלימיים והתחזוקה הקלה שלהם, אולם קיימים גם סוגי עץ אחרים המשמשים לבניית גדרות עץ. גדרות עץ ניתנים לבנייה על טהרת העץ או בשילוב של חומרי גלם נוספים, ביניהם מתכת, במבוק, ברזל ועוד. סגנון הבנייה נקבע לאחר בחינת אופי הגינה והעיצוב שלה, טעמם של בעלי הבית וגם לפי עיצוב הבית עצמו. הדגש המושם על גדרות עץ הוא רב, מאחר והגדר היא הדבר הראשון הניכר לעין בכניסה לבית. ניתן לשלב גדרות עץ עם שער הכניסה, ואז התוצאה היא הרמונית, אחידה ויפה מאד.

גדר ברזל מחיר בת"א

גדר עץ מאורן פיניסוג אחר של עץ שמקובל להשתמש בו לבניית גדרות, הוא האורן הפיני. אורן זה, שמקורו בפינלנד, הינו מרשים בהחלט, ועם זאת, לא יקר. המחיר

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 145 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

גדר ברזל מחיר

התקנת גדרות בזול

לאיזה מטרה אתם רוכשים אותם?? שערים וגדרות יכולים להיות ליופי, לשמש כמחסום להרתעה, לחסום את שדה הראיה של המביטים מבחוץ או פשוט למנוע מאנשים להיכנס. כמה כסף אתם מוכנים להשקיע? ברוב המקרים, שערים וגדרות העשויים מפלסטיק יקרים הרבה פחות מגדרות ושערים העשויים מתכת ועץ, פלדה עולה יותר מאלומיניום, ועץ מלא עולה יותר מסיבית. גורמים נוספים שמשפיעים על המחיר הם גובה הגדר או השער, אורכם, הזמנות חריגות מבעל מקצוע, מאפייני דקורציה ומנגנונים מכניים וחשמליים שדורשים התקנה.