שערים חשמליים מאלומיניום באביעזר

טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

מנוע חשמלי לשער

זה השלב שאתם מיצרים שער חשמלי לפי דוגמה שאתם אוהבים, בגובה שתתאים לצרכים שלכם ובאורך הגדול מגודל הפתח ב 35 ס"מ לכול הפחות, מתקינים את השער חשמלי ולאחר מיכן מתאימים לו מנוע. חשוב שתדעו כי המנועים לשערים של חברת TELCOMA האיטלקית מוכרים באיכותם בישראל ובעולם כולו והם המנועים הנפוצים ביותר בארץ. מנועים של טלקומה הוכחו כמנועים עם אפס תקלות ובלבד שבחרתם מנוע חשמלי המתאים למשקל השער ולמספר הפתיחות .

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

שערים חשמליים מאלומיניום

השאר פרטים
ונחזור אליך בהקדם!


שערים חשמליים מאלומיניום באביעזר

שערים חשמליים מסוג שער כנף הנפתח על ציר פנימה או החוצה גם כן נמצא פערי מחיר גדולים בין דוגמה זהה של שער. פערים אלו יכולים לנבוע מסוג הברזל, ברז


שער כניסה לחצר

הניסיון מוכיח כי מחסום זרוע חשמלי המיועד בעיקר לעשיית סדר בחניה מרתיע גנבי רכבים, אך נתוני השטח יכתיבו לכם איזה שער חשמלי מתאים לצרכים של כל לקוח. ניתן גם לקבוע כי הרבה מן הגנבות היו נמנעות אם אנחנו החונים בחניונים נגלה אחריות וערנות בכל הקשור לביטחוננו האישי. אחריות הנדרשת מאיתנו החונים בחניון? אכן כן, ניתן יהיה למנוע הרבה מגנבות הרכבים אם נקפיד לא להשאיר שלט רחוק בתוך הרכבים בחניה, גנבי רכבים מתאמצים למצוא שלט רחוק בתוך אחד הרכבים בחניון כתנאי בסיסי לפני ביצוע גניבת רכב. אתם תופתעו לדעת אך גנבי רכבים פעמים רבות פורצים רכבים ישנים רק כדי למצוא את השלט רחוק ולעזוב את החניון עם הרכב היוקרתי אותו הם תבעו לגנוב, מומלץ שתהיו ערניים לעובדה כי בחלק מהפעמים הם מבצעים את זממם בשני שלבים בימים עוקבים. בסיבוב הראשון הם מתאמצים לפרוץ לרכב כלשהו בחניון ולהשיג את השלט הרחוק ובמועד ב' הם יגיעו לגנוב את הרכב המיוחל. איך גנבים נכנסים לחניון סגור? במרבית מן המקרים גנבי הרכבים נכנסים לחניון דרך לובי הכניסה או הכניסה האחורית בבניין שלצערנו בלא מעט פעמים אנו משאירים את הדלת פתוחה או מקולקלת.