שערים חשמליים מאלומיניום באבן יהודה

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער חשמלי מחיר

הבעיות שלכם מתחילות כאשר אתם צריכים שרות לשער חשמלי ושרות למחסום חשמלי אצלכם בבית. ניתן לקבוע כי סטנדרט השרות כיום לקוי ורוב החברות אינן מספקות שרות תיקונים 24 שעות ביממה מלבד חברה אחת בגוש דן. שער חשמלי ניתן להשוותו למעלית וכמו שאנו תקועים במעלית כך אנו תקועים בחניה עד שיגיע המחלץ וישחרר אותנו בעת תקלה. החברה אשר התקינה לכם את השער לא תספר לכם אך באפשרותכם לפנות לחברות אחרות לקבל שרות לשער חשמלי ומחסום חשמלי והרבה פעמים תקבלו שרות איכותי ומהיר יותר ובהרבה מהמקרים גם במחיר תחרותי . אז מוטב לכם לחשוב פעמיים ולבחון את מחירי השרות בעוד חברה או שתיים מהר מאוד תמצאו פערי מחיר של 30% וגם יותר . בכלל קורה לכם שכל שנה נשבר קפיץ במחסום החשמלי, זה נראה לכם הגיוני - קפיץ שנשבר בתדירות גבוהה זה מסיבה אחת פשוטה, המחסום זרוע חשמלי לא הותקן לפי הוראות יצרן. דרשו את דף הוראות היצרן ומהר מאוד תגלו שהתקינו לכם מוט זרוע שאינו תואם לתקן שקבע היצרן וזה הגורם העיקרי לקפיצים שבורים בתדירות גבוהה. ניתן לפנות לחברות מתחרות ולקבל פתרון עם אחריות והתחייבות רבת שנים . המלצתי לכם לבדוק מחירים כי שרות זה הרבה יותר משער. לא להרבה מאיתנו יוצא וכמה כבר יוצא להזמין שער חשמלי? כתמיד אנו מקבלים 2-3 הצעות מחיר בדרך כלל משווים את המחיר הסופי בלי להתייחס ולהבין בין איכויות המוצר. אז הבאנו לכם את הדגשים החשובים שיש לבדוק לפני שמזמינים שער חשמלי, במהלך הייצור ובגמר ההתקנה. נתחיל ונתמקד בשער הזזה. ישנם פערי מחיר גדולים בין דוגמה זהה של שער. פערים אלו יכולים לנבוע מסוג הברזל, ברזל שחור או ברזל מגולוון היקר יותר ושאינו מחליד, עובי הברזל, עוביו מעיד על חוזקו ועל משקלו, סוג הגלגלים אשר מתקינים לשאת את משקל השער, המסילה של השער, אם עשויה מזווית המקובעת על הריצוף הקיים ויצוקה בכמה נקודות בלבד או דבל טי עם ברזל עגול המרותך מעליו ויצוק בחגורת בטון מפולסת שמחירה ועבודתה יקרה יותר לאין ערוך. אגב מסילה דבל טי מתאימה לכל סוגי הקרקע עם דגש על קרקע "עובדת" . סוג פס השיניים לכל אורך השער מהווה פער במחיר ישנם שלושה סוגי פס שיניים, הראשון העשוי פלסטיק בשילוב ברזל מתאים בעיקר לשערים קלים ולא להרבה פתיחות, פס שיניים ברזל עם גוג'ונים המתאים לשערים גדולים אך לא כבדים ולא לעבודה מאומצת ביותר והסוג האחרון של פס שיניים ברזל מידה 22 המרותך לקורת השער ומיועד לעבודה אינטנסיבית ובשערים כבדים. פערי מחיר קיימים גם בדגם המנוע אך ניתן לקרוא מאמרים שלי בנושא מנועים לשערים בהרחבה באתר האינטרנט.

שערים חשמליים מאלומיניום באבן יהודה

להצבת מאות מחסומי זרוע בבנייני ציבור, כבישים ואתרים ברחבי הערים הגדולות, נוסח ניו-יורק ולונדון כמו גם ברחבי תל-אביב וחיפה יש מטרות חיוביות השאלה:

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

שער חשמלי לחנייה

עמוד חניה או מחסום חניה, חצי אוטומטי, זה עמוד חניה שבהרמתו הוא ננעל וכדי להשכיבו משתמשים במפתח צילינדר. זה ציוד זול ומאלץ את המשתמש לצאת מרכבו בכניסה ויציאה מהחניה. מחסום זרוע חשמלי מופעל ע"י שלט רחוק או טלפון נייד, משמש לעשיית סדר בחניה ומונע כניסת רכבים לחניה שלך, מצריך סלילת קו חשמל עד למחסום, אינו נגד ונדליזם. קורה קונזולית נגררת פועלת עם מנוע של שער הזזה משמש בעיקר נגד ונדלים, מצריך תשתית ביטון מתאימה. שער נגרר פתרון יקר ומיותר לבעיית זרים החונים בחניה הפרטית, אך ניתן לביצוע.