טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

מנועים לשערים חשמליים

מה חשוב שתבדקו בשער חשמלי? קיים עיקרון בסיסי שהוא תקן בין לאומי הקובע כי צריך להתקין אמצעי בטיחות אשר ימנעו במקסימום את האפשרות לפגיעה בנפש , לא נקבע בתקן מה צריך להתקין לכל שער חשמלי ברמה של פרטי פרטים אך חשוב שתדעו כי צריך להתקין אמצעי בטיחות לשער חשמלי ובכלל זה עיניות הגנה גם במישור פנים וגם במישור חוץ של השער, צריך להתקין ספי בטיחות לפני ואחרי השער וכמובן לכוון כוח מנוע למינימום כוח שצריך כדי שהשער ינוע וניתן יהיה לעצור את השער בכוח התנגדות של ילד קטן. אשר על כן באפשרותכם לבדוק אם השער חשמלי שברשותכם עומד בתקני בטיחות אלו, חשוב לציין כי כללי בטיחות אלו נכנסו לתוקף בחודש אוקטובר 2006 וזה אומר כי כל השערים אשר יוצרו עד אז אינם מחוייבים לכללי בטיחות אלו אך המלצתנו לכם לקבל הצעות מחיר להתאמת השער חשמלי לכללי הבטיחות החדשים ממחברות מתחרות ולקבל בסיום העבודה אישור שהשער פועל לפי כללי התקן. כדאי שתדעו כי שערים חשמליים צריכים לנוע בתוך בשטחכם הפרטי ובטח לא ברשות ציבורית. אין זה סוד ששער חשמלי הנע על מסילה ברשות הרבים כמו גם שער כנף הנפתח לתוך רשות הרבים לא ניתן להתקין להם את אמצעי האבטחה הרלוונטיים ואם יקרה אסון גם הרשות המקומית שהתעלמה מכך שהותקן השער ברשות הרבים וגם הבעלים של השער יישאו באחריות, שערים חשמליים.

שערים חשמליים מאלומיניום באורות

שער מפנק: ניתן לדמות את חווית השער החשמלי בבית על ידי הצטיידות במערכת בסגנון סטנדרטי, אולם אפשר לשדרג את השער על ידי עיצוב מפנק, משולב במנוע איכ

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

שערים חשמליים מאלומיניום

מנוע לשער חשמלי

לפני שמזמינים שער חשמלי, חובה למדוד את רוחב הפתח ואם ישנה מגבלת גובה, יש לנו נטיה לרצות שער מסויים בלי לדעת האם הוא מתאים לרוחב הפתח והאם הוא יענה על הצרכים . חשוב להזמין שערים חשמליים שיתאימו לצרכים שלכם בלי שיגבילו ובלי שיקשו עליכם בכניסה וביציאה מהחניה. אסור שהשער יהיה מכשול עבורכם, יש להיזהר שלא יפגע בשדה הראיה שלכם, חשוב לשמור על מעבר חופשי כשהשער במצב פתוח וגם במצב סגור, בקיצור חובה לתכנן נכון. המרחק בין הקיר לשער, יש לשמור על מרחקים מתאימים להתקנתו הקלה והנוחה של המנוע החשמלי והקפדה על נגישותו של טכנאי בעת תקלה. אפשרויות הגדלה, בחלל אורבני מצומצם, מומלץ להציב שער אשר ישאיר מפתח מקסימאלי ואשר לא יקשה בכניסה וביציאה מהחניה. משקופים וגלגלים, שימו לב כי לשער כנפיים יהיו משקופים במידת רוחב של 100X100 לפחות ופרופיל מסגרת המתאים לגודלו של השער, לשער נגרר חובה שיהיו גלגלים בהתאמה לגודלו ומשקלו של השער.