טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שערים חשמליים

החורף בפתח ואיתו כול היתרונות והחסרונות המתלוות לו, לחורף. גם לשערים חשמליים בכלל יש השפעות הגורמות תקלות וקלקולים, אולי אינכם יודעים אך את רוב התקלות בשערים חשמליים ניתן היה למנוע, הרבה תלוי במקצועיות הצוות הטכני המטפל לכם בשער החשמלי ולכן אם אפשר להתחיל בהמלצה חשובה: תבחרו תמיד בחברה מקצועית שתספק לכם שירות לשער חשמלי, חברה עם צוותים מקצועיים שמגיעים לטפל בתקלה ובאותה נשימה מבצעים טיפולים מונעים. הסוד הכי גדול שניתן לגלות לכם: לא צריך להיות איש טכני וידען כדי לבחון האם השער חשמלי או המחסום חשמלי שברשותכם מתוחזק ברמה מקצועית. כול איש ואיש יכול לבדוק את שנפרט להלן ובאחריות מלאה שאתם תבינו מהר מאוד עד כמה השער חשמלי שלכם מתוחזק נכון. לא משמח לספר לכם אך רוב השערים בישראל מתוחזקים ברמה נמוכה מאוד והמפסיד העיקרי תמיד זה הלקוח שנגרמת לו עוגמת נפש כשהשער תקוע במצב פתוח או במצב סגור ואני מתעלם מההוצאה כספית הנלוות לכול ביקור טכנאי שירות לשערים חשמליים.

שערים חשמליים מאלומיניום באור עקיבא

שערים חשמליים אוטומטיים, זה תחום רחב אשר נדרשת מומחיות וניסיון רחב היקף והבנת עומק בתחום הברזל, החשמל והתשתיות בכלל, בודדים האנשים בארץ הנחשבים למומ

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

שערים חשמליים מאלומיניום

מנוע חשמלי

שערים חשמליים, המתוכנתים לסגירה אוטומטית אשר להם אמצעי בטיחות המותקנים לפי תקן, לא יהיה מצב בו שער חשמלי ייסגר על כלי תחבורה או יהווה סכנה למשתמש אך לאלו החוששים כדאי שידעו כי לחיצה על אמצעי ההפעלה כשהם בקרבת השער מאפסת את זמן ההשהיה המתוכנת בפיקוד ותאפשר להם מעבר בטוח. כשדיברו לפני שני עשורים ויותר על שערים חשמליים דיברו בעיקר על תושבי סביון ונווה יהודה הסמוכה לסביון, דיברו על עשירי הארץ, על האלפיון העליון וכמובן שערים חשמליים היוו אז סטאטוס לעושר, ליוקרה ולאיכות חיים. חלפו להם שני עשורים והכל השתנה מהקצה האחד אל הקצה האחר אז מה קרה במשך שני העשורים האחרונים? האם שערים חשמליים מהווים גם היום סטאטוס לעושר ויוקרה? האם יש מוצר חדש בתחום השערים החשמליים אשר מהווה סטאטוס לעושר ויוקרה?