שערים חשמליים מאלומיניום באילות

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער הזזה

האם השער משמש לביטחון אישי ? שער חשמלי המיועד לביטחון אישי יש צורך לבחון את רמת הבטיחות הנדרשת ולפיה לקבוע את גובה השער, לבחון את הצורך בשער אטום, לבדוק את כל הכניסות לחצר הבית ואת גובה הגדר. צריך להגדיר את אמצעי הפתיחה ואת אמצעי ההגנה המתאימים לשער, לשער ביטחוני לא מומלץ להתקין פוטו דו כיווני אלה אמצעי הגנה אחרים. מנוע השער צריך להיות חזק ומהיר כולל האטות בפתיחה וסגירה. לוודא שישנו מנעול על ידית נטרול של מנוע השער, לשער כנפיים חובה להתקין מנעול חשמלי כבד.

שערים חשמליים מאלומיניום באילות

כל הבעיות מתחילות כשנדמה ללקוח כי הצעת המחיר שקיבל מאוד גבוהה והוא מאמין שימצא מענה בעשרות אחוזים פחות ממה שהציע לו הראשון. אם לעשות סדר בבלגן חשוב

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

שער מתרומם

מה חשוב שתבדקו בשער חשמלי? קיים עיקרון בסיסי שהוא תקן בין לאומי הקובע כי צריך להתקין אמצעי בטיחות אשר ימנעו במקסימום את האפשרות לפגיעה בנפש , לא נקבע בתקן מה צריך להתקין לכל שער חשמלי ברמה של פרטי פרטים אך חשוב שתדעו כי צריך להתקין אמצעי בטיחות לשער חשמלי ובכלל זה עיניות הגנה גם במישור פנים וגם במישור חוץ של השער, צריך להתקין ספי בטיחות לפני ואחרי השער וכמובן לכוון כוח מנוע למינימום כוח שצריך כדי שהשער ינוע וניתן יהיה לעצור את השער בכוח התנגדות של ילד קטן. אשר על כן באפשרותכם לבדוק אם השער חשמלי שברשותכם עומד בתקני בטיחות אלו, חשוב לציין כי כללי בטיחות אלו נכנסו לתוקף בחודש אוקטובר 2006 וזה אומר כי כל השערים אשר יוצרו עד אז אינם מחוייבים לכללי בטיחות אלו אך המלצתנו לכם לקבל הצעות מחיר להתאמת השער חשמלי לכללי הבטיחות החדשים ממחברות מתחרות ולקבל בסיום העבודה אישור שהשער פועל לפי כללי התקן. כדאי שתדעו כי שערים חשמליים צריכים לנוע בתוך בשטחכם הפרטי ובטח לא ברשות ציבורית. אין זה סוד ששער חשמלי הנע על מסילה ברשות הרבים כמו גם שער כנף הנפתח לתוך רשות הרבים לא ניתן להתקין להם את אמצעי האבטחה הרלוונטיים ואם יקרה אסון גם הרשות המקומית שהתעלמה מכך שהותקן השער ברשות הרבים וגם הבעלים של השער יישאו באחריות, שערים חשמליים.