שערים חשמליים מאלומיניום באלומה

טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערי אלומיניום

ובכל זאת מה צריך לדעת לפני שמתקינים מחסום חשמלי? ראשית אין צורך בלקבל את אישור העירייה להתקנת מחסום חשמלי, שהרי המחסום מותקן בשטח הציבורי של הבניין. את מיקום המחסום חשמלי קובעים תוך התחשבות בפרמטרים רבים, רצוי אך לא חובה להתקין את המחסום בצד הקרוב לבניין, התוואי שבו מועבר הקו-חשמל, מומלץ למקמו בשטח מת ובטח לא בתוך חניה פרטית, יש להשאיר מעבר לפחי אשפה ולהלכי רגל לפי הצורך ואל לכם לחשוש מכך שהזרוע במצב סגור לא תישען על עמוד תמיכה כיוון שבהרבה מהמקרים עמוד תמיכה נגדי מהווה חיסרון, ניתן לקבל פרטים נוספים אצל חברות השערים. מחסום חשמלי הוא פתרון יעיל וזול יחסית מסוגי שערים חשמליים . יתרון המחסום חשמלי, מחסום זרוע חשמלי במהירות פתיחתו וסגירתו לאחר מעבר רכב, בשונה משאר סוגי השערים החשמליים. המחסום חשמלי צרכן חשמל זול ועלויות התחזוקה שלו יחסית זולות, זולות זה הרבה מאוד תלוי בסוג המוצר שאתם תבחרו. רוב המחסומים החשמליים הנפוצים באזור גוש דן הם מסוג המחסומים המיובאים מאיטליה, מחסומים חשמליים אלו מצריכים תחזוקה שוטפת מאוד יקרה יחסית, שני חסרונות עיקריים במחסומים חשמליים אלו: הקפיץ לאיזון הזרוע נשבר בדרך כלל אחת לשנה ומאלץ אתכם הצרכנים-ועד הבית לפנות לאותה חברה שהתקינה לכם את המחסום החשמלי להגיע ולהחליף קפיץ נוסף חדש, חסרון נוסף הצורך במנוע משופץ בתקופה קצרה ושאינה סבירה ביחס לחיי מחסום חשמלי-המנוע החשמלי בעייתי מאוד ולא בטיחותי למשתמש ולמבקש לפתוח את המחסום בעת הפסקת חשמל וכשקיימת תקלה, דבר זה מהווה נזק ישיר לכיסכם שנוצר בצורך בשיפוץ מנוע . ראשית חשוב שתדעו אם ברשותכם כבר מחסום זרוע חשמלי, ישנן חברות שערים אשר יתקנו לכם את המוצר עם חלפים מקוריים או חלופיים במחיר הנמוך בכמעט שלושים אחוז מחברת האם. כמו ברכבים גם בשערים ישנן מוצרים חלופיים שפעמים רבות החלופי עולה באיכותו על החלק המקורי.

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

שערים חשמליים מאלומיניום

השאר פרטים
ונחזור אליך בהקדם!


שערים חשמליים מאלומיניום באלומה

הסבר קצר על כל אחד מסוגי הדלתות האוטומטיות:דלתות הזזה מורכבות על פי רוב בכניסות לבתי עסק, לדלתות קיים בורר עם שישה מצבים המכילים שש אפשרויות שונ


שער אוטומטי

להצבת מאות מחסומי זרוע בבנייני ציבור, כבישים ואתרים ברחבי הערים הגדולות, נוסח ניו-יורק ולונדון כמו גם ברחבי תל-אביב וחיפה יש מטרות חיוביות השאלה: מה עדיף, רק סדר בחניה או גם ביטחון אישי? בהרבה ערים גדולות בארץ ובעולם משתמשים בעיקר מחסום זרוע העולה ויורד להסדרי תשלום וגם לצרכי בידוק ביטחוני בכניסה לחניון. למחסום החשמלי קיימת זרוע העשויה מאלומיניום והמשמשת בעיקר לעשיית סדר בחניה ומהווה בקרת כניסה בלבד, מכה קלה של רכב שוגג תפיל את הזרוע. בתקופה של ימנו כאשר הנושא הביטחוני עדיין שברירי, חשוב שקציני הביטחון יתנו את דעתם לנושא.