שערים חשמליים מאלומיניום באשדוד

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

מחסומים חשמליים לחניה

שערים חשמליים משמשים לביטחון של כולנו, זה נכון שבעבר הרחוק שערים חשמליים שמשו בעיקר את סמל היוקרה והמעמד הגבוהה בלבד, אך הזמן והקידמה גם יחד עשו את שלהם ובחלוף הזמן שערים חשמליים שמשו לעשיית סדר בחניה וברבות הזמן שערים חשמליים משמשים להגברת הביטחון של כולנו בחניות בכלל ובחניונים תת-קרקעיים בפרט.כמובן שגם בתים פרטיים מצאו ביטחון ברכישת שער חשמלי. בחודש אוקטובר 2006 משרד התמ"ת באמצעות מכון התקנים הישראלי אימצו את התקן הבינלאומי לשערים חשמליים תוך הכנסת שינויים המתאימים לצרכים בארץ. בעצם כניסתו של התקן בטיחות לשערים חשמליים, בא מכון התקנים ועשה סדר בכול תחום הבטיחות בשערים חשמליים. חשוב להדגיש כי תו-תקן זה אינו אופציה לבחירה, זו חובה מוחלטת. כול המבקש הצעת מחיר לשער חשמלי חייב לוודא כי הוא פונה לשערים חשמליים עם תו-תקן, ניתן לגלוש לאתר מכון התקנים הישראלי ולמצוא את רשימת החברות העדכנית עם קישור לאותן חברות שערים חשמליים. כניסת תו-תקן לשערים חשמליים הפר את השוויון בין מתקיני השערים השונים שכן התקן עשה הפרדה בין מתקינים המורשים לסמן שער חשמלי בתו-תקן לבין כול השאר. התקן בא להגן על הלקוחות המשתמשים בשערים חשמליים וקבע סטנדרטים בינלאומיים בנושא בטיחות לשערים חשמליים. פניה להתקנת שערים לכאלו שאינם מורשים מכון התקנים ובכלל ניסיון להתקנת מנוע חשמלי לשער שלא ע"י מי שהוסמך לכך חושפת את מתקין המנוע, את הבעלים של השער ואת מזמין העבודה לאפשרות לחקירה פלילית ואף במקרה של פגיעה בנפש ורכוש גם לתביעה משפטית. חברות הביטוח יהיו הראשונות להתנער מאחריות במקרים שבהם הותקן שער חשמלי שלא לפי דרישת התקן. אך אל לכם לוותר, באפשרותכם לפנות לשערים חשמליים המוסמכת ע"י מכון התקנים הישראלי ולקבל הצעת מחיר להתאמת השער חשמלי שברשותכם לתו-תקן.

שערים חשמליים מאלומיניום באשדוד

אם כן דעו כי במרבים המקרים זה נובע משתי אפשרויות: האפשרות הראשונה שהעיניות כוסו בכוונה תחילה במטרה להשאיר את המעבר פתוח והאפשרות הנוספת שהעיניות פוט

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

שער חשמלי לחנייה

הניסיון מוכיח כי מחסום זרוע חשמלי המיועד בעיקר לעשיית סדר בחניה מרתיע גנבי רכבים, אך נתוני השטח יכתיבו לכם איזה שער חשמלי מתאים לצרכים של כל לקוח. ניתן גם לקבוע כי הרבה מן הגנבות היו נמנעות אם אנחנו החונים בחניונים נגלה אחריות וערנות בכל הקשור לביטחוננו האישי. אחריות הנדרשת מאיתנו החונים בחניון? אכן כן, ניתן יהיה למנוע הרבה מגנבות הרכבים אם נקפיד לא להשאיר שלט רחוק בתוך הרכבים בחניה, גנבי רכבים מתאמצים למצוא שלט רחוק בתוך אחד הרכבים בחניון כתנאי בסיסי לפני ביצוע גניבת רכב. אתם תופתעו לדעת אך גנבי רכבים פעמים רבות פורצים רכבים ישנים רק כדי למצוא את השלט רחוק ולעזוב את החניון עם הרכב היוקרתי אותו הם תבעו לגנוב, מומלץ שתהיו ערניים לעובדה כי בחלק מהפעמים הם מבצעים את זממם בשני שלבים בימים עוקבים. בסיבוב הראשון הם מתאמצים לפרוץ לרכב כלשהו בחניון ולהשיג את השלט הרחוק ובמועד ב' הם יגיעו לגנוב את הרכב המיוחל. איך גנבים נכנסים לחניון סגור? במרבית מן המקרים גנבי הרכבים נכנסים לחניון דרך לובי הכניסה או הכניסה האחורית בבניין שלצערנו בלא מעט פעמים אנו משאירים את הדלת פתוחה או מקולקלת.