טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער ברזל

החורף בפתח ואיתו כול היתרונות והחסרונות המתלוות לו, לחורף. גם לשערים חשמליים בכלל יש השפעות הגורמות תקלות וקלקולים, אולי אינכם יודעים אך את רוב התקלות בשערים חשמליים ניתן היה למנוע, הרבה תלוי במקצועיות הצוות הטכני המטפל לכם בשער החשמלי ולכן אם אפשר להתחיל בהמלצה חשובה: תבחרו תמיד בחברה מקצועית שתספק לכם שירות לשער חשמלי, חברה עם צוותים מקצועיים שמגיעים לטפל בתקלה ובאותה נשימה מבצעים טיפולים מונעים. הסוד הכי גדול שניתן לגלות לכם: לא צריך להיות איש טכני וידען כדי לבחון האם השער חשמלי או המחסום חשמלי שברשותכם מתוחזק ברמה מקצועית. כול איש ואיש יכול לבדוק את שנפרט להלן ובאחריות מלאה שאתם תבינו מהר מאוד עד כמה השער חשמלי שלכם מתוחזק נכון. לא משמח לספר לכם אך רוב השערים בישראל מתוחזקים ברמה נמוכה מאוד והמפסיד העיקרי תמיד זה הלקוח שנגרמת לו עוגמת נפש כשהשער תקוע במצב פתוח או במצב סגור ואני מתעלם מההוצאה כספית הנלוות לכול ביקור טכנאי שירות לשערים חשמליים.

שערים חשמליים מאלומיניום בבאר טוביה

כון שאנשים רבים בטוחים שלהם זה לא יקרה אך די במקרה בודד של פגיעה בילד. שער חשמלי חייב להיות מותקן בצורה אשר לא תסכן את המשתמשים ולא את עוברי האורח.

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

שערים חשמליים מאלומיניום

שער חניה חשמלי

האם השער מיועד למניעת מעבר הלכי רגל וכניסת בעלי חיים? כדי לפתור את בעיית מעבר הלכי רגל וכניסת בעלי חיים בעיקר בועד בית ובבנייני מגורים ניתן להתקין מחסום זרוע מתרומם עם פרגוד מתקפל בחלקו התחתון של הזרוע. זה פתרון יעיל וזול מאוד ביחס להתקנת שער נגרר שכמובן יספק את אותה התוצאה. אין ספק ששער נגרר מסיבי הרבה יותר ממחסום זרוע חשמלי אך עלותו גבוה מאוד.