שערים חשמליים מאלומיניום בבוסתן הגליל

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער מעץ

שערים חשמליים הינו ענף רב תחומים ומעטות החברות המתמחות בכל תחומי השערים חשמליים. קיימים שלושה תחומים עיקריים: שערים ומחסומים חשמליים, דלתות אוטומטיות, תריסי גלילה-דלתות מוסך . ככלל חשוב שתדעו כי קיימים פערי מחירים בין החברות המובילות לכדי 30% ויותר. אך חשוב שתדעו כי ישנם תחומים שמומלץ להזמין רק את החברה המתקינה לשרות וישנם תחומים בשערים חשמליים שאפילו מומלץ להשוות מחירים. תחום הדלתות האוטומטיות הינו תחום קצת מורכב, כיוון שמנגנוני הדלתות האוטומטיות אינם אוניברסאליים וכל חברה יש לה את הציוד הרלוונטי שלה הפועל בשיטה ספציפית עם מתחים שאינם מתאימים לציוד של חברה מתחרה. דעו לכם כי דלתות זהו סוג של חתונה קתולית ולכן מומלץ מאוד בעת שהנכם משווים מחירים בין החברות השונות לצורך רכישת מנגנון לדלת אוטומטית, חשוב ביותר שתדרשו לקבל מחירון חלפים ובכלל זה לדעת עלות החלפת מנוע של דלת הזזה, גלאי נפח, בורר מצבים וכמובן עלות ביקור טכנאי.

שערים חשמליים מאלומיניום בבוסתן הגליל

שערים חשמליים, שערים אוטומטיים,שערי הזזה,שערי כנף,שערים קונזולים, שערים צפים, שער מרחף, בולרדים,עמודי חניה, בקרת כניסה,דלתות זכוכית, תריס גלילה אמצע

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

שער לגינה

האם השער משמש כאמצעי מונע לגנבת הרכב? שער המשמש כאמצעי מונע לגניבת הרכב מומלץ שגובהו יהיה שני מטר לפחות. חשוב שדוגמת השער לא תהווה כאמצעי לטיפוס עליו. צריך להגדיר אלו אמצעי פתיחה והגנה מתאימים ביותר. לא מומלץ להתקין פוטו דו כיווני אלה אמצעי הגנה אחרים. מנוע השער צריך להיות חזק מומלץ עם האטות בפתיחה וסגירה. לוודא שישנו מנעול על ידית נטרול של מנוע השער, לשער כנפיים חובה להתקין מנעול חשמלי כבד.