שערים חשמליים מאלומיניום בבית זרזיר

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער חשמלי

שערים חשמליים אוטומטיים, זה תחום רחב אשר נדרשת מומחיות וניסיון רחב היקף והבנת עומק בתחום הברזל, החשמל והתשתיות בכלל, בודדים האנשים בארץ הנחשבים למומחים בתחום השערים החשמליים. להיות מומחה בתחום, זה להבין ולדעת לבנות תוכנית לייצור שער חשמלי תוך התחשבות באורכו של השער, גובהו, סוג הפרופילים, עובי הפרופיל, לדעת לחשב את משקל השער ולהתאים לו צירים / גלגלים / משקופים המתאימים לעומסים ולמספר הפתיחות והסגירות ביום. רוב מוחלט של הלקוחות אינו מבין בין הסוגים השונים של השערים ופעמים רבות מתפתים הלקוחות לשדרג שער קיים איכותי בשער חדש באיכות ירודה.

שערים חשמליים מאלומיניום בבית זרזיר

מהם השערים חשמליים הנפוצים ביותר? האם שערי הזזה? שערי כנף? מחסום זרוע? או בכלל תריס גלילה? או דלת מוסך? ישנם גם סוגי שערים נוספים כגון: קרוסלה ודלת

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

מנוע לשער נגרר

יצור שער חשמלי מתחיל בקביעת מסילה על הקרקע, חשוב שתדעו כי המסילה איכותית צריכה להיות מברזל עגול מלא המרותך לברזל דבל טי, ברזל זה משקעים בתוך בטון שעומקו ורוחבו נקבע עפ"י סוג הקרקע ותנאי השטח. המתקינים הלא מקצועיים יעשו יתקינו מסילה זוויתית אשר יקבעו אותה בעזרת ברזל לקרקע בלי להרים משתלבות ובלי להתייחס לשיפועים בקרקע, זו מסילה שתגרום בטווח הקצר ובטווח הביניים להרבה תקלות בשער חשמלי ולכן המקצוענים בתחום שוללים אפשרות להתקנת מסילה בצורה שכזו, אין ספק שקיבוע מסילה זוויתית בצורה המוזכרת מוזילה את ההצעה בכמה אלפי שקלים. ביצור השער יש להשוות בין הצעות המחיר, בין חומרי הברזל ממנו מיוצר השער, עובי הברזל, שיטת צביעת השער, כנ"ל גם בכל הקשור במחסומים חשמליים, מחסום זרוע. בשערים חשמליים יש לקבל פירוט על סוג המנוע האם הוא אלקטרו-מכאני או טבול שמן סוג המסילה האם עשויה מתכת או ברזל מצופה פלסטיק. רוצים לדעת עוד... תתקשרו ונשמח לענות. שערים חשמליים. אם גם לכם יש שער חשמלי, מחסום חשמלי, שער נגרר, שער כנפיים, דלת מוסך או אפילו תריס גלילה, בטח שעלתה אצלכם השאלה האם כדאי להחליף את ספק השירות של השער חשמלי?