שערים חשמליים מאלומיניום בבית רבן

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

מנועים לשערים חשמליים

מנוע לשער חשמלי אלקטרו מכאני מגיע כיחידה נפרדת ועצמאית, הניתנת להתקנה בכל שער אותה תייעדו עבורו. מדובר במנוע סטנדרטי, מדגם קלאסי המוכר לכולנו, המשלב פיקוד חשמלי, לצד מנוע גיר רגיל. קיימים דגמים רבים של מנועים אלקטרו מכאניים . חלקם מיועדים לשערים קלים ואחרים לשערים כבדים, אך הדבר משתנה לפי הדרישות הספציפיות של הלקוח. מנועים מסוג זה מגיעים לרוב בגודל של 35 ס"מ לרוחב, ו-45 ס"מ לגובה, אך המגוון הרחב של הדגמים מבטיח מבחר רחב של גדלים המתאימים לכל שער.במקרה שתחליטו לרכוש מנוע מסוג זה, תצטרכו לרכוש גם אמצעי הגנה למניעת סגירת השער כשהמעבר אינו פנוי.

שערים חשמליים מאלומיניום בבית רבן

חשוב שתדעו כי ישנם סוגים רבים של דלתות אוטומטיות: דלתות הזזה,דלתות כנף, דלת גוררת דלת, דלת קורסת, דלת מסתובבת, דלת מעבר מהיר ועוד...אחד היתרונ

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

מחסום חשמלי

שערים חשמליים נפוצים יותר ויותר בארץ ועם ההתפתחות הטכנולוגית והקידמה חשוב שתדעו לבדוק את השער חשמלי שברשותכם כי לא הכול נגמר במחיר הדיל שהצלחתם לסגור את העסקה. חשוב מאוד שתדעו כי קיימים היום תקני בטיחות לשערים חשמליים וכל מתקין שערים חייב להתקין את השער חשמלי עם כל אמצעי הבטיחות הרלוונטיים לאותו סוג שער. כדאי שתדעו כי החובה על כל מתקין שערים או חובב שהחליט לאתגר את עצמו בלהתקין מנוע לשער חשמלי יצטרך להתקין את השער עם כל אמצעי הבטיחות. חשוב שתדעו כי קיימת שערים המטעה לקוחות ומפחידה אותם בנושא תקני בטיחות לשערים ולכן חשוב לחזור ולהדגיש בפניכם כי כל אחד זכאי ולו הזכות להתקין מנוע לשער חשמלי ולא צריך את אישור של מכון התקנים או כל גוף אחר לכך ובלבד שתדעו ותתקינו את כל אמצעי הבטיחות הרלוונטיים בהתקנת שערים חשמליים.