שערים חשמליים מאלומיניום בבית שאן

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

מחסום חשמלי

דלתות הזזה נעות על מסילה המקובעת מעל משקוף הפתח, הדלתות זזות ונפתחות לצידי הפתח. דלתות כנף אלו דלתות הנפתחות על ציר, בדרך כלל אלו דלתות רגילות שמוסיפים להם מנגנון חשמלי המאפשרת פתיחה וסגירה מלאה של הדלת ללא מגע יד אדם. דלת גוררת דלת, זו דלת הנעה הצידה וגוררת איתה דלת נוספת, מותקנת בעיקר במקומות בהם הפתח צר ומעוניינים להשאיר מקסימום פתח מעבר. דלת קורסת זו דלת הנעה על מסילה, הדלת זזה ונפתחת לצד אך מאפשרת בעת בהלה ובדחיפתה את פתיחת הדלת על ציר החוצה, דלת זו מותקנת בעיקר עפ"י דרישת כיבוי אש. דלת מסתובבת מותקנת בעיקר בבתי מלון ובמקומות המקפידים על כניסה מבוקרת של אנשים וגם כשמעוניינים לשמר את טמפרטורת המיזוג ולמנוע חדירת רוחות פנימה. במקרה זה קיימות שתי סוגי דלתות: חשמלית וידנית. דלת מעבר מהיר היא דלת למעבר הולך רגל בודד בפתח מעבר 80 ס"מ לערך, ישנן שתי זכוכיות הנפתחות לצדדים במהירות רבה ונסגרות מיד לאחר מעבר הולך הרגל. החיסרון בדלתות הוא מחירן הגבוהה יחסית למחיר דלת רגילה, עוד חיסרון בכך שלא ניתן לקבל שרות מחברה מתחרה בתחום, כיוון שלכל יבואן יש את המוצר והפריטים שהוא מייבא ולא ניתן להשיגם אצל אחרים, יש חברות מנצלות זאת לרעה ומפקיעות מחירים כשקיימת תקלה ומה תעשו כשאתם שבויים בכיסן?! כשמשווים בין מוצרים של שתי חברות יש הבדל בין מוצר אירופאי למוצר מהמזרח הרחוק, ישנן חברות שמוזילות עלויות כיוון שאינן מספקות את כל הציוד המקורי של היצרן ומעדיפות לקמבן התאמות כאן בארץ. עוד פרטים ניתן לקבל בחברות השונות כשמדברים על שערים חשמליים מתכוונים לכל סוגי השערים החשמליים הקיימים ובכלל זה מתכוונים לשערי הזזה הנעים על מסילה, מחסום זרוע, מחסום חשמלי עולה ויורד, שער כנפיים הנפתח על ציר לצדדים, שער קונזולי מרחף ועוד, כל השערים הללו מצריכים התקנת אמצעי מיגון אשר יצמצמו אפשרות של סגירת השער כשהמעבר אינו פנוי. קיימים סוגים שונים של אמצעי מיגון ובכלל זה תא פוטו אלקטרי, תא פוטו דו-כיווני, גלאי כביש וסף בטיחות. סף הבטיחות מותקן בדופן השער או בחלק התחתון של המוט זרוע, בעת מגע הסף בטיחות עם גוף זר, שתי הפחיות יוצרות קצר הגורם להפיכת כיוון תנועה של המנוע והתרחקות מהגוף זר.

שערים חשמליים מאלומיניום בבית שאן

מלבד 2 סוגי המנועים הללו, קיימים אביזרים נלווים לתחום המנועים החשמליים הניתנים לרכישה בנפרד, כגון: פתיחה ע"י טלפון נייד, פתיחה ע"י גלאי השראתי לרכ

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

מנועים לשער חשמלי

כון שאנשים רבים בטוחים שלהם זה לא יקרה אך די במקרה בודד של פגיעה בילד. שער חשמלי חייב להיות מותקן בצורה אשר לא תסכן את המשתמשים ולא את עוברי האורח. צריך להפסיק ולאלתר, למנוע וגם להרוס את כול השערים החשמליים אשר נעים בשטחים ציבוריים. ישנם אלפי שערים בבתים פרטיים אשר נעים על מדרכות צמוד לקיר הבית ואינם נעים בתוך השטח הפרטי של בעל הבית. שערים אלו אם וכאשר יפגעו בעוברי אורח, יוגשו תביעות משפטיות לעירייה שברשותה זה קרה שכן הפיקוח העירוני היה חייב לפעול להריסת שער חשמלי מסוג זה. לא יעלה על הדעת שעיריות שותקות למראה מסילות של שערים נגררים המוקמים על מדרכות. ולעניין אמצעי הבטיחות בקצרה רבה: קיימים שלושה סוגי שערים חשמליים הנפוצים ביותר, שער נגרר אטום, שער נגרר מסורג ושער כנפיים, שער אטום מצריך התקנת שני ספי בטיחות על כנף השער הנעה מקדימה ומאחורה . שער נגרר מסורג מצריך גם התקנת שני ספי בטיחות על עמוד ח השער ולגדר את חלקו האחורי של השער במהלך סרק ואילו שער כנפיים מצריך סף בטיחות בקצה הכנף הנעה למנוע לילכדות ועל כול זאת בכול סוגי השערים החשמליים יש להתקין גם עיניות הגנה ויש לכוון כוחות מנוע. כלל בסיסי בחוק היבש קובע: "אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש".