טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער ברזל

איזה דוגמה של שער בוחרים? איך בוחרים צבע לשער? הדוגמה של השער צריכה להתאים ולהשתלב בחזית הבית והמתחם סביב. מיותר להשקיע בעיצוב מודרני של שער המשלב בתוכו ברזל ואלמנט זכוכית או עץ בחזית בית מיושן . השער צריך להשתלב בנוף הסביבתי וקיימים דוגמאות של שערים קלסיים שיתאימו יותר. בית חדשני ומודרני צריך לשלב שער בדוגמת גדר הבית סביב. קיימים היום דגמים רבים המשלבים אלמנטים מחומרים שונים בשער. צבע השער תמיד משפיע על יופיו של הבית שהרי הוא חזית הבית וכדאי לקבל החלטה בהתייעצות עם בני הבית תוך התחשבות בגווני הצבע של המבנה והסביבה הקרובה.

שערים חשמליים מאלומיניום בבית שקמה

בשער כנפיים ישנם מנועים אלקטרו מכאניים ומנועים הידראוליים, המנועים האלקטרו מכאניים מתאימים למספר פתיחות מצומצם עד עשרים וחמישה, שלושים משתמשים, המ

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

שערים חשמליים מאלומיניום

שערים לחניה

לאחר השלמת התקנתו של המנוע עפ"י חוברת ההתקנה תצטרכו לחווט את החוטים ותכנת את המנוע לעבודה רציפה, לאלו שאינם חשמלאים, מומלץ שיפנו ליבואן והוא יפנה אליהם טכנאי מקצועי בקרבת מגוריהם, כמובן שבאפשרותכם לקרוא ולהבין את הוראות התכנות ולפעול על פיהם. חשוב ביותר לדעת לכוון את כוח המנוע כך שבהתנגדות הקטנה ביותר הוא ייעצר. יש לזכור שהתקנת המנוע תתבצע עפ"י הוראות תו-תקן בטיחות בשערים חשמליים. תקן מספר 900.21.03 של מכון התקנים הישראלי. לידיעתכם כי בשער נגרר חשמלי צריך להתקין לכול הפחות סף בטיחות אחד על הכנף שבתנועה במישור הסגירה של השער ולפי תנאי השטח חובה להוסיף ספי בטיחות, זה תלוי במיגון הקיים בחלקו האחורי של השער וכמובן גם תלוי אם השער אטום או מסורג. אם רצונכם לבצע שער חשמלי עם תו-תקן, ניתן לפנות לאתר האינטרנט של מכון התקנים הישראלי ולהתעדכן ברשימה של חברות שערים אשר הוסמכו לסמן שערים חשמליים בתו-תקן. שערים חשמליים עם תו-תקן הם בטיחותיים ועומדים בדרישות התקן לשערים חשמליים. שערים חשמליים עם תו-תקן זו חובה ולא אופציה, אם ברשותכם שער חשמלי שאינו עומד בדרישות התקן, צריך להיות עניין אישי שלכם להתאימו לדרישות התקן. אם תסתמכו על המזל ותגידו גם אתם, "לי זה לא יקרה" אז עומד סיכוי מול סיכון, במידה שווה ניתן לנסוע ברכב בלי טסט ולומר: "לי זה לא יקרה" ויתכן מאוד שבאמת לא יקרה אך מספיק פעם אחת שיקרה אסון ועלויות הנזק יתגמדו לעומת הכסף שנעשה ניסיון לחוסכו .