טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער אלומיניום

יצור שער חשמלי מתחיל בקביעת מסילה על הקרקע, חשוב שתדעו כי המסילה איכותית צריכה להיות מברזל עגול מלא המרותך לברזל דבל טי, ברזל זה משקעים בתוך בטון שעומקו ורוחבו נקבע עפ"י סוג הקרקע ותנאי השטח. המתקינים הלא מקצועיים יעשו יתקינו מסילה זוויתית אשר יקבעו אותה בעזרת ברזל לקרקע בלי להרים משתלבות ובלי להתייחס לשיפועים בקרקע, זו מסילה שתגרום בטווח הקצר ובטווח הביניים להרבה תקלות בשער חשמלי ולכן המקצוענים בתחום שוללים אפשרות להתקנת מסילה בצורה שכזו, אין ספק שקיבוע מסילה זוויתית בצורה המוזכרת מוזילה את ההצעה בכמה אלפי שקלים. ביצור השער יש להשוות בין הצעות המחיר, בין חומרי הברזל ממנו מיוצר השער, עובי הברזל, שיטת צביעת השער, כנ"ל גם בכל הקשור במחסומים חשמליים, מחסום זרוע. בשערים חשמליים יש לקבל פירוט על סוג המנוע האם הוא אלקטרו-מכאני או טבול שמן סוג המסילה האם עשויה מתכת או ברזל מצופה פלסטיק. רוצים לדעת עוד... תתקשרו ונשמח לענות. שערים חשמליים. אם גם לכם יש שער חשמלי, מחסום חשמלי, שער נגרר, שער כנפיים, דלת מוסך או אפילו תריס גלילה, בטח שעלתה אצלכם השאלה האם כדאי להחליף את ספק השירות של השער חשמלי?

שערים חשמליים מאלומיניום בבני ברק

שערים חשמליים אשר הותקנו החל מחודש אוקטובר 2006 מחויבים לעמוד בתקני הבטיחות לשערים חשמליים.התקנים הבטיחותיים של שערים חשמליים אשר נכנסו לתוקף נו

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

שערים חשמליים מאלומיניום

שער כניסה לבית

שערים חשמליים מייצרים מאלומיניום או ממתכת (ברזל מגלוון) אבל מה עדיף? מה נכון יותר למפתח שלנו? שער כבד וחזק או שער קל ומהיר? מה יחזיק יותר זמן ללא צביעה חוזרת? ללא קורוזיה? מה נראה מושלם יותר ועוד... בטבלה הבאה ריכזנו את אחת עשרה היתרונות והחסרונות של שערים חשמליים שעשויים מאלומיניום מול שערים חשמליים שעשויים מברזל, כך שתוכלו להבין בקלות יותר מה עדיף לכם ומה נכון יותר למפתח שלכם.