טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

מנוע לשער חשמלי לחניה

אלו דלתות שנפתחות על ציר ספר, פתיחה של 90 מעלות ויותר ועליהן מולבש המנוע המאפשר פתיחה וסגירה אוטומטית של הדלת, מנגנון זה ניתן להתקינו כמעט על כל דלת כנף רגילה הנפתחת על ציר פנימה או החוצה. דלתות אוטומטיות קריסה מותקנות על פי רוב במקומות שפתחן משמש כפתח מילוט בשעת חירום, דלתות אלו בשגרה עובדות כדלתות הזזה אוטומטיות רגילות, לדלתות אלו מנגנון המאפשר את פתיחתן על ציר כנף החוצה בעת מנוסתם של אנשים מהמבנה. רוב העסקים בגודל בינוני עד גדול זקוקים לדלת אוטומטית טובה, בדומה לסוגי הדלתות המוזכרות מעלה. לעתים ניתן להסתפק בדלת אוטומטית רגילה, ולשכללה ולהוסיף פריטים משלימים לדלת עם התרחבות העסק. בחירת סוג הדלת האוטומטית על כל מרכביה תלויה כמובן גם בתקציב העומד לרשותך.

שערים חשמליים מאלומיניום בבני ראם

ציוד משוכלל: שער ביתי מצריך מספר פריטים בסיסיים חיוניים, שרק בעזרתם ניתן להשיג את הבטיחות המקסימאלית להלכי רגל וכלי רכב. בתהליך הרכישה יש לכלול: פ

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

שערים חשמליים מאלומיניום

שער מעץ

אז כפי שהסברנו כולם רשאים לייצר ולהתקין שערים חשמליים ובלבד ששערים אלו יעמדו בדרישות התקן. אם נתמקד בדבר העיקרי, התקן קובע שאסור שיהיה מצב המאפשר הילכדות אדם בתוך השער חשמלי. כשמדובר בשער חשמלי מסוג שער נגרר חשמלי נושא זה מתחלק לשער אטום לעומת שער מסורג. השער האטום מצריך שני ספי בטיחות אשר יותקנו על הכנף הנעה בחזית ובעורך, וזאת מלבד עיניות פוטו במישור סרק ובמישור תנועת הרכבים. שער נגרר מסורג מצריך בנוסף לרשום מעלה עוד שני ספי בטיחות ועיניות פוטו בשני מישורים קדמי ואחורי. בשער כנפיים העניין מסובך הרבה יותר שכן חובה למנוע הילכדות כשהכנפיים נסגרות אחת אל אחותה וגם כשהכנפיים נפתחות במקביל ובצמוד לקיר. כמובן שמלבד הדברים המוזכרים מעלה כדאי שתדעו כי רצוי לבדוק כוחות מנועים, עיניות פוטו, התחממות המנוע במהלך תנועתו אחרי כמה וכמה מחזורים של עבודה. בדיקת כשל וכו"י.