טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שערים חשמליים מאלומיניום

מהו הרווח ומהו ההפסד בהתקנת שער לא בטיחותי? שער חשמלי לא בטיחותי הוא שער מסוכן למשתמש ולסביבה, כמו שאינכם מוכנים להסתכן ולנסוע ברכב בלי ביטוח וטסט כך אסור להסתכן בשער חשמלי בלי תו-תקן. מימוש או שימוש זו השאלה, כאשר מממשים את התקנה ומקפידים שיותקן אצלכם שער אשר יסומן בתו-תקן, בעצם אתם מבטיחים את עצמכם מאפשרות לפגיעה בנפש ורכוש, שער חשמלי תיקני הוא שער שלא ניתן להילכד ולהיפגע ממנו כיוון ששער חשמלי תיקני כולל את כול אמצעי המיגון ובכלל זה ספי בטיחות וגידור שטחים מתים אשר יכולים להוות סכנה כלשהי למשתמש ולסביבה. שימוש בשער לא תיקני אינו משתלם במלוא מובן המילה כיוון ששער שאינו תיקני הוא שער לא בטיחותי ולא מותקנים בשער שכזה אמצעי מיגון מתאימים ולא נעשו לו התאמות וכיווני כוח מנוע בצורה שתתאים לבלימת השער בעת הילכדות ופגיעה בנפש. שער שאינו תיקני הוא שער לא בטיחותי וחושף את מזמין השער, את מתקין השער ואת המשתמש בשער לחקירה פלילית ולתביעה משפטית בעת פגיעה בנפש, יתר על כן חשוב שידע המשתמש בשער כי חברת הביטוח תהיה הראשונה להתנער מאחריות לפיצוי כספי בגלל העובדה שבחרתם להתקין שער לא בטיחותי . אגב התשובה לא ידעתי שקיימת חובת שער חשמלי עם תו-תקן, אין לה כול אחיזה בבית משפט שכן חובתכם לשאול , להבין ולדעת בכול תחום המשיק לכם. משרד התמ"ת באמצעות מכון התקנים הישראלי אימץ את התו-תקן הבינלאומי לשערים חשמליים תוך התאמתו לצרכים בישראל. אם נכנסתם להתגורר בבניין חדש, חובתכם לדרוש מהקבלן המבצע התאמתו של השער חשמלי לדרישות התקן לשערים חשמליים. ברירת המחדל שלכם היא שיהיה לכם שער חשמלי וזו לא אופציה זו חובה והתעלמותכם מתביעה ודרישה זו כפי שציינו קודם, חושפת אתכם לבעיות רבות במלוא מובן המילה.

שערים חשמליים מאלומיניום בברכה

התקנת בקר מתוכנת שבועי המבצע ביטול פקודת פוטו ויגרום להשארת השער פתוח בשעות הבוקר העמוסות בשעות בהם רוב הרכבים עוזבים את החניון לעבודה ולסידורים שונ

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

שערים חשמליים מאלומיניום

מנועים חשמליים לשערים

הפתרון הוא מאוד קל, רוצים שער חשמלי, חובה לשאול את השאלות הבאות: האם הברזל הוא מגולוון או שחור, ברזל מגולוון אינו מחליד, מהם שלבי צביעת השער, צביעה נכונה לא תגרום להתקלפות הצבע, גודל ועובי פרופיל מסגרת השער, לדעת חלוקות פנימיות, איזה צירים/גלגלים מתכוונים להתקין לשער, גלגלים וצירים ממוסבים הם האיכותיים. איזה גודל משקוף / מסילה מתוכננים לשער ומה עובי הברזל, מה עומק החפירה ליסודות השער, איך מתוכנן מעצור / עמוד קולט לשער, לדרוש קביעת מיקומו המדויק של החשמל, זמן אספקה, התחייבות לתגובה בעת תקלה. כשתקבלו תשובות לכל השאלות האלו בטוח תדעו להשוות בין המחירים ולהחליט ממי הכי כדאי להזמין שער חשמלי, אגב כל החברות בלי יוצא מהכלל מחויבות עפ"י החוק לייצר ולהתקין שערים לפי תקן ישראלי 900.21.03 גם אם אין להם מדבקה של מכון התקנים הישראלי. היזהרו מהטעיות של חברות, רוצים לדעת יותר, תתקשרו לבדוק במכון התקנים הישראלי. בהכללה גסה, ניתן לומר שעולם הדלתות האוטומטיות מתחלק לשלושה סוגים: דלתות אוטומטיות הזזה, דלתות אוטומטיות כנף ודלתות אוטומטיות קריסה המאפשרות פתרונות שונים. כמובן, ישנם סוגים נוספים, אך שלושת אלה הם העיקריים. חלוקה זו היא גם טיפ טוב כיצד לבחור חברה להתקנת דלתות אוטומטיות. האם החברה מנסה למכור לך דלת אוטומטית, שלא עונה על כל צרכי העסק? או שמא מנסים למכור לך דלת אוטומטית, יקרה מדי, עמוסה באפשרויות שאינן רלוונטיות לצרכיך?