טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער חשמלי לבית

מה חשוב שתבדקו בשער חשמלי? קיים עיקרון בסיסי שהוא תקן בין לאומי הקובע כי צריך להתקין אמצעי בטיחות אשר ימנעו במקסימום את האפשרות לפגיעה בנפש , לא נקבע בתקן מה צריך להתקין לכל שער חשמלי ברמה של פרטי פרטים אך חשוב שתדעו כי צריך להתקין אמצעי בטיחות לשער חשמלי ובכלל זה עיניות הגנה גם במישור פנים וגם במישור חוץ של השער, צריך להתקין ספי בטיחות לפני ואחרי השער וכמובן לכוון כוח מנוע למינימום כוח שצריך כדי שהשער ינוע וניתן יהיה לעצור את השער בכוח התנגדות של ילד קטן. אשר על כן באפשרותכם לבדוק אם השער חשמלי שברשותכם עומד בתקני בטיחות אלו, חשוב לציין כי כללי בטיחות אלו נכנסו לתוקף בחודש אוקטובר 2006 וזה אומר כי כל השערים אשר יוצרו עד אז אינם מחוייבים לכללי בטיחות אלו אך המלצתנו לכם לקבל הצעות מחיר להתאמת השער חשמלי לכללי הבטיחות החדשים ממחברות מתחרות ולקבל בסיום העבודה אישור שהשער פועל לפי כללי התקן. כדאי שתדעו כי שערים חשמליים צריכים לנוע בתוך בשטחכם הפרטי ובטח לא ברשות ציבורית. אין זה סוד ששער חשמלי הנע על מסילה ברשות הרבים כמו גם שער כנף הנפתח לתוך רשות הרבים לא ניתן להתקין להם את אמצעי האבטחה הרלוונטיים ואם יקרה אסון גם הרשות המקומית שהתעלמה מכך שהותקן השער ברשות הרבים וגם הבעלים של השער יישאו באחריות, שערים חשמליים.

שערים חשמליים מאלומיניום בגאולי תימן

ההיצע הגדול הינו אמנם יתרון משמעותי בגלל המגוון הרחב שהוא מאפשר, אך מצד שני יש כאן חסרון שכן צרכנים רבים לא חשים בטחון כאשר מגיעים לשלב בחירת ס

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

שערים חשמליים מאלומיניום

מנוע לשער חשמלי נגרר

שערים חשמליים מסוג שער כנף הנפתח על ציר פנימה או החוצה גם כן נמצא פערי מחיר גדולים בין דוגמה זהה של שער. פערים אלו יכולים לנבוע מסוג הברזל, ברזל שחור או ברזל מגולוון היקר יותר ושאינו מחליד, עובי הברזל, עוביו מעיד על חוזקו ועל משקלו, סוג הצירים אשר מתקינים לשאת את משקל השער, עובי המשקופים, צורת העיגון של המשקופים לאחיזת השער פערי מחיר קיימים גם בדגם המנוע אך ניתן לקרוא מאמרים שלי בנושא מנועים לשערים בהרחבה באתר האינטרנט.