שערים חשמליים מאלומיניום בגדיש

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

מנועים לשערים

לאחר השלמת התקנתו של המנוע עפ"י חוברת ההתקנה תצטרכו לחווט את החוטים ותכנת את המנוע לעבודה רציפה, לאלו שאינם חשמלאים, מומלץ שיפנו ליבואן והוא יפנה אליהם טכנאי מקצועי בקרבת מגוריהם, כמובן שבאפשרותכם לקרוא ולהבין את הוראות התכנות ולפעול על פיהם. חשוב ביותר לדעת לכוון את כוח המנוע כך שבהתנגדות הקטנה ביותר הוא ייעצר. יש לזכור שהתקנת המנוע תתבצע עפ"י הוראות תו-תקן בטיחות בשערים חשמליים. תקן מספר 900.21.03 של מכון התקנים הישראלי. לידיעתכם כי בשער נגרר חשמלי צריך להתקין לכול הפחות סף בטיחות אחד על הכנף שבתנועה במישור הסגירה של השער ולפי תנאי השטח חובה להוסיף ספי בטיחות, זה תלוי במיגון הקיים בחלקו האחורי של השער וכמובן גם תלוי אם השער אטום או מסורג. אם רצונכם לבצע שער חשמלי עם תו-תקן, ניתן לפנות לאתר האינטרנט של מכון התקנים הישראלי ולהתעדכן ברשימה של חברות שערים אשר הוסמכו לסמן שערים חשמליים בתו-תקן. שערים חשמליים עם תו-תקן הם בטיחותיים ועומדים בדרישות התקן לשערים חשמליים. שערים חשמליים עם תו-תקן זו חובה ולא אופציה, אם ברשותכם שער חשמלי שאינו עומד בדרישות התקן, צריך להיות עניין אישי שלכם להתאימו לדרישות התקן. אם תסתמכו על המזל ותגידו גם אתם, "לי זה לא יקרה" אז עומד סיכוי מול סיכון, במידה שווה ניתן לנסוע ברכב בלי טסט ולומר: "לי זה לא יקרה" ויתכן מאוד שבאמת לא יקרה אך מספיק פעם אחת שיקרה אסון ועלויות הנזק יתגמדו לעומת הכסף שנעשה ניסיון לחוסכו .

שערים חשמליים מאלומיניום בגדיש

כל הבעיות מתחילות כשנדמה ללקוח כי הצעת המחיר שקיבל מאוד גבוהה והוא מאמין שימצא מענה בעשרות אחוזים פחות ממה שהציע לו הראשון. אם לעשות סדר בבלגן חשוב

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

שערים לחניה

אז מה בודקים לפני שקונים מחסום חשמלי? איך יודעים כי המחסום זרוע חשמלי אשר ברשותכם הוא המתאים ביותר לצרכים שלכם ולא פחות חשוב הוא איך לדעת שעלויות התחזוקה לא יהיו יקרות? קפיץ בודד במחסום חשמלי הוא חיסרון מובהק שכן חיי עבודתו קצרים מאוד ומהווים מקור רווחי למוכר מחסום חשמלי זה, יש להעדיף רכישת מחסום חשמלי אשר לו שני קפיצים. יתרונות רבים למחסום חשמלי עם שני קפיצים שכן העומס מתחלק בין שני הקפיצים, אין בלאי לקפיצים ואינן נחלשים ולכן המנוע יעבוד שנים רבות מאוד ללא צורך בשיפוצו. יש להיזהר ממחסומים חשמליים עם מפתח הלן לנטרול בזמן הפסקת חשמל, מחסומים אלו אינם מתאימים למשתמש המזדמן וצריך ידע תכני רב כדי לנטרל ולשלבם חזרה. רוב הסיכויים שיגרם נזק לגיר המנוע וליציקת המנוע ע"י משתמש שאינו בקיא במאת האחוזים בהוראות ההפעלה, זה בעוכרם של בניינים משותפים כוון שהוועדים מתחלפים כל שנה ואינם מתודרכים בנושא. אשר על כן יש להעדיף מחסומים חשמליים עם מפתח הקל לשימוש לכל משתמש גם אם לא תודרך. עוד פרטים ניתן לקבל אצל חברות השערים. היום היה ברור מעל לכל ספק לאלפי אלפי לקוחות שערים חשמליים ומחסומים חשמליים כי השלט רחוק הוא האלטרנטיבה הטובה והאמינה ביותר לפתיחת שער חשמלי. סלקום הוכיחה מעל לכל ספק כי בשערים חשמליים הפתיחה הסלולארית יכולה להיות רק חלופה נוספת לשלט רחוק.בשנים האחרונות יותר ויותר משתמשים בשערים ומחסומים חשמליים ויתרו על שלט רחוק, לטובת הגימיק שבפתיחת השער חשמלי בעזרת הטלפון הסלולארי . כבר הדגשנו בעבר את היתרונות וחסרונות של פתיחת השערים באמצעות טלפון נייד והיום קיבלנו הוכחה נוספת מסלקום. קריסת המערכות של סלקום השאירה אלפי לקוחות שערים מאחרי שער סגור בלי יכולת התקשרות וגם לא לעזרה בפתיחת השער חשמלי אשר ברשותם. שלט רחוק לפתיחת שער חשמלי הוא נחשב לדבר הבטוח ביותר במלוא מובן המילה. לפתיחה סלולארית חסרונות רבים: היכולת לפתוח את השער חשמלי ממרחקים בלי לדעת אם מסתובבים אנשים וילדים בקרבתו מהווה סיכון בטיחותי מהראשון במעלה, גם הצורך בהפסקת שיחת טלפון חשובה כדי לפתוח את השער מהווה חיסרון, בחניונים תת-קרקעיים קיימות בעיות קליטה של חלק מכשירי הסלולאר דבר הפוגם באופציה לפתיחת השער חשמלי כדבר אמין. כשמונה שניות חולפות מעת חיוג המספר לפתיחת השער ועד לקליטת הפקודה בפיקוד החשמלי, חיסרון נוסף כשנגמרת הסוללה במכשיר הסלולארי, אין באפשרותנו לפתוח את המחסום חשמלי וזה קורה המון אצלנו הישראלים האוהבים לדבר בטלפונים הניידים.