שערים חשמליים מאלומיניום בגלעד

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער לבית פרטי

שער כנף ושערמוסך, ומתקינים לא מורשים מבצעים את התקנת המנוע החשמלי בבניין משותף - ועד בית כמו גם שערים לבית פרטי. אכן ניתן להזמין את ייצור השער אצל מסגר מקצועי המתמחה בייצור שערים אך יהיה זה משגה לאפשר למתקין לא מורשה את התקנת המנוע, גם אם התקין עשרות ומאות של מנועים. יתרונות רבים בהתקנת מנוע בשערים כמו שערים מקבוצת מנופי אבי, בכך ששנת האחריות למנוע היא בבית הלקוח וטכנאי השרות של שערים, מתמחה בנושא המנוע החשמלי ובפתרון תקלות, טכנאי שערים מקצועי יודע פרטים טכניים החייבים להתקיים שער חשמלי, אז בכל זאת איך נדע אם השער שאצלנו בבית אינו מהווה סכנה בטיחותית? יש כמה תכונות שצריכות להתקיים בכל שער חשמלי וכל אדם יכול לבצע בדיקה בסיסית זו בביתו תכונה ראשונה שניתן לעצור את השער בסגירה כמו גם בפתיחה בהפעלת כוח יד, תכונה נוספת שחייבת להיות בשער חשמלי , כשהולך רגל חוצה את הפתח שעוברים ונכנסים בו, כשהשער מבצע סגירה, השער חייב להיעצר או להיפתח חזרה. חשוב לבדוק שידית הנטרול של השער מתפקדת וניתן לפתוח את השער ידני. לדברי שערים מנכ"ל שערים מקבוצת מנופי אבי, אם ישנם ספקות, מוטב להזמין טכנאי שרות שעלותו כרוכה בתשלום, מאשר להפעיל שער חשמלי בחוסר ודאות ובחוסר בטיחות.

שערים חשמליים מאלומיניום בגלעד

שערים חשמליים, שערים אוטומטיים,שערי הזזה,שערי כנף,שערים קונזולים, שערים צפים, שער מרחף, בולרדים,עמודי חניה, בקרת כניסה,דלתות זכוכית, תריס גלילה אמצע

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

מחסום חשמלי

חשוב שתדעו כי ישנם סוגים רבים של דלתות אוטומטיות: דלתות הזזה,דלתות כנף, דלת גוררת דלת, דלת קורסת, דלת מסתובבת, דלת מעבר מהיר ועוד... אחד היתרונות העיקריים שבדלתות אוטומטיות מלבד יופיים והנוחות שבהם, העובדה שדלתות אוטומטיות שומרות על מיזוג האוויר וחוסכות עשרות אחוזים בצריכת החשמל. הטכנולוגיה הקיימת כמעט בכל סוגי הדלתות האוטומטיות מאפשרת שליטה מלאה בדלתות ובכלל זה בשליטת מפעיל הדלת אפשרות לפתיחה חלקית,פתיחה מלאה, יציאה בלבד, כניסה בלבד, השארת הדלת פתוחה קבוע וגם נעולה קבוע. אפשרויות אלו מאפשרות לעשות סדר בין הצורך לאפשר כניסה ו/או יציאה עפ"י הצרכים של המקום.