שערים חשמליים מאלומיניום בגן הדרום

טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

מנועים לשערים

לאחר השלמת התקנתו של המנוע עפ"י חוברת ההתקנה תצטרכו לחווט את החוטים ותכנת את המנוע לעבודה רציפה, לאלו שאינם חשמלאים, מומלץ שיפנו ליבואן והוא יפנה אליהם טכנאי מקצועי בקרבת מגוריהם, כמובן שבאפשרותכם לקרוא ולהבין את הוראות התכנות ולפעול על פיהם. חשוב ביותר לדעת לכוון את כוח המנוע כך שבהתנגדות הקטנה ביותר הוא ייעצר. יש לזכור שהתקנת המנוע תתבצע עפ"י הוראות תו-תקן בטיחות בשערים חשמליים. תקן מספר 900.21.03 של מכון התקנים הישראלי. לידיעתכם כי בשער נגרר חשמלי צריך להתקין לכול הפחות סף בטיחות אחד על הכנף שבתנועה במישור הסגירה של השער ולפי תנאי השטח חובה להוסיף ספי בטיחות, זה תלוי במיגון הקיים בחלקו האחורי של השער וכמובן גם תלוי אם השער אטום או מסורג. אם רצונכם לבצע שער חשמלי עם תו-תקן, ניתן לפנות לאתר האינטרנט של מכון התקנים הישראלי ולהתעדכן ברשימה של חברות שערים אשר הוסמכו לסמן שערים חשמליים בתו-תקן. שערים חשמליים עם תו-תקן הם בטיחותיים ועומדים בדרישות התקן לשערים חשמליים. שערים חשמליים עם תו-תקן זו חובה ולא אופציה, אם ברשותכם שער חשמלי שאינו עומד בדרישות התקן, צריך להיות עניין אישי שלכם להתאימו לדרישות התקן. אם תסתמכו על המזל ותגידו גם אתם, "לי זה לא יקרה" אז עומד סיכוי מול סיכון, במידה שווה ניתן לנסוע ברכב בלי טסט ולומר: "לי זה לא יקרה" ויתכן מאוד שבאמת לא יקרה אך מספיק פעם אחת שיקרה אסון ועלויות הנזק יתגמדו לעומת הכסף שנעשה ניסיון לחוסכו .

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

שערים חשמליים מאלומיניום

השאר פרטים
ונחזור אליך בהקדם!


שערים חשמליים מאלומיניום בגן הדרום

בשערים חשמליים כמו גם במחסומים חשמליים הנושא מאוד פשטני ולכן קל מאוד להשוות מחירים בין ספקים שונים וכמובן שקיימת גמישות ביכולתן של החברות המובילות


שער כניסה לבית

במקרה של פגיעה בנפש ורכוש אתם מזמיני העבודה חשופים לחקירה פלילית, יחד עם מתקין המנוע חשמלי וכמובן יחדיו עם הבעלים של המקום, אם תמצאו אשמים משרד התמ"ת יגיש נגדכם תביעה משפטית, חברת הביטוח במקרה שכזה תסיר את אחריותה לפיצוי כספי ותהיו חשופים לפתיחת תיק פלילי. שאלת השאלות היא: האם שווה להסתכן ולהתקין שער שאינו תקני? התשובה פשוטה וברורה, אנחנו לא מספיק עשירים כדי לקנות בזול. הקרב מתחיל בין מתקיני השערים הבטיחותיים לבין כול שאר מתקיני השערים כיוון שאלו האחרונים מטעים לקוחות בטענה כי אין צורך לסמן שער חשמלי בתו-תקן ואין זה נכון כלל וכלל.