טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער חשמלי לחניה מחיר

לסיכום, שער חשמלי שהותקן לא על ידי בעל מקצוע ולא מאושר על ידי מכון התקנים עם תו תקן הוא שער חשמלי מסוכן, האחריות לתת דין וחשבון במקרה של פגיעה היא עליכם. בשוק השערים החשמליים ישנם אלפי לקוחות שאינם שבעי רצון וזאת בלשון המעטה מהשירות לשערים חשמליים אותו הם מקבלים, הרבה מוכנים לשלם יותר כסף כדי לקבל שירות מהיר ומקצועי. ניסיון של עשרות שנים בתחום מלמד כי לקוחות אינם ממהרים להחליף את ספק השירות לשער חשמלי שברשותם, כול היתרונות וכול החסרונות שבחיפוש אחר ספק שערים חדש מוגשים כאן לפניכם. שער חשמלי נועד לעבוד שנים רבות עם אפס תקלות, אך יהיה זה חוסר אחריות להתעלם מנתונים טכניים שעשויים להוביל לתקלות מיותרות. אם לומר את האמת, בנושא שערים חשמליים, לקבל שער חשמלי איכותי עם אפס תקלות זה הרבה תלוי בשיקול דעת ראשוני שלכם כבר במועד רצונכם להקים שער חשמלי. רק חברה מקצועית עתירת ניסיון יודעת לשכלל את כול הנתונים ובכלל זה סוג הקרקע, סוג השער המומלץ ביותר, תכנון ויצור של שער איכותי, מנוע מתאים למידות השער, למשקל השער וכמות הפתיחות ועוד... ישנם מעט חברות שכאלה, בדרך כלל חברות אלו ניתן למצוא גם באתר מכון התקנים כחברות המוסמכות לסמן ולהתקין שערים חשמליים לפי תו-תקן. ניתן לקבוע באופן מוחלט כי בתחום של שערים חשמליים המחיר כן מהווה שיקול לאיכות המוצר שתקבלו מלבד מקרים שבהם תפנו לחברות שערים דרך אתר מכון התקנים, אלו חברות אשר הוסמכו בכול שלבי הבטיחות לשערים חשמליים.

שערים חשמליים מאלומיניום בגן חיים

לאילו פרטים כדאי לשים לב שהולכים לבחור שער חשמלי?דגש נוסף שיש להקדיש לו תשומת לב יתרה עוד לפני שרוכשים שער חשמלי הוא איכות השירות הטכני שמוענק

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

שערים חשמליים מאלומיניום

שערים חשמליים מחירים

שער תקני הוא שער בטיחותי ובבטיחות אסור לשחק ואשר על כן עצה מומלצת מאוד לכולנו, לבדוק את השער חשמלי ובהתאם לפעול להתאמת השער חשמלי לדרישות התקן.ניתן לקבל יעוץ טלפוני חינם . רוצים לדעת עוד על שערים חשמליים, ניתן לפנות אל כותב המאמר ולקבל הסבר מפורט בנושא תו תקן לשערים חשמליים. הטוב ביותר למעוניינים, ניתן לרכוש את התקן במכון התקנים - באתר האינטרנט שלהם. החוק היבש קובע: "אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש" אל תגידו שלא ידעתם. בישראל קיים תו-תקן לשערים חשמליים המאפשר לחברות בתחום השערים חשמליים אשר נבחנו והוסמכו בבטיחות בשערים חשמליים, אותם חברות הוסמכו ע"י משרד התמ"ת באמצעות מכון התקנים הישראלי לסמן את השערים בתו-תקן. אז מה בעצם הסיכון שאנו לוקחים על עצמנו בביצוע העבודה אצל כזה שאין לו היתר לסמן שערים חשמליים בתו-תקן? מה הסיכוי שאכן יקרה משהו ואכן תהיה פגיעה בנפש או רכוש? התשובות מאוד פשוטות, הסיכון והסיכוי תמיד קיים, בשונה מביטוח שאתה יכול לבחור לעצמך אם לבטח את הבית מפני שריפה או רעידת אדמה, בשונה מכול אלו, שערים חשמליים חייבים לעמוד בדרישות תו-תקן וכול אותם לקוחות אשר בוחרים להתעלם מהתקנה בנושא שערים חשמליים, אותם לקוחות חושפים את עצמם לתביעות משפטיות אם וכאשר מישהו יפגע והגרוע לא פחות לקוחות אלו צריכים לדעת כי חברות הביטוח יתנערו מאחריות במקרים שיוכח כי השערים פסולים ואינן עומדים בדרישות התו-תקן.