טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שערים חשמליים מעוצבים

בדקו כול דבר שנראה לכם לא בטיחותי ופנו בשאלה לחברה המספקת לכם שירות. טיפים לבדיקת מחסום זרוע חשמלי: מאוד עצוב לעדכן אתכם אך תחזוקת מחסומי זרוע בישראל היא מתחת לכל ביקורת ודווקא בחברות שהן נחשבות בשוק, גשו אל המחסום זרוע חשמלי, הביטו ויזואלית חיצונית על חיבורי הזרוע ובדקו האם הברגים חלודים?, הביטו על חיצוניות ארגז המחסום לניקיונו משמנים ואבק, פתחו את דלת השירות הביטו אל בסיס המחסום שהוא נקי מחולות, חולות מזמינות קנים של נמלים אשר חודרים אל תוך הממסרים בפיקוד החשמלי וגורמות לתקלות מיותרות. בדקו שמכסה הפיקוד אטום, במרבית המקרים טכנאים אינם מקפידים לאטום את קופסאות הפיקוד וזחלים ולטאות חודרות פנימה בעיקר בתקופת החורף וגורמים לקצרים מיותרים. רוצים לדעת עוד, לייעוץ חינם פנו אלינו. איך יודעים איזה סוג של שער חשמלי עלינו לבחור ? שוק השערים האלקטרוניים השתנה לגמרי בשנים האחרונות, ככה שבמקרה שלפני כמה שנים כל מיני שערים נפתחו בשיטה ידנית, הרי שהיום הפכו השערים החשמליים לכלי חכם שנפתח בכל מיני שיטות והם קיימים במבחר דגמים העונים על צרכים שונים. כשמסתכלים על שערים חשמליים שונים אפשר יהיה לראות שהשערים מגיעים בדגמים וסוגים - שערים לבית הפרטי, שערים לבניין מגורים, שערים לבתי עסק וכדומה.

שערים חשמליים מאלומיניום בדאלית אלכרמל

שערים חשמליים מסוג שער כנף הנפתח על ציר פנימה או החוצה גם כן נמצא פערי מחיר גדולים בין דוגמה זהה של שער. פערים אלו יכולים לנבוע מסוג הברזל, ברז

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

שערים חשמליים מאלומיניום

שער כניסה

בשער כנפיים ישנם מנועים אלקטרו מכאניים ומנועים הידראוליים, המנועים האלקטרו מכאניים מתאימים למספר פתיחות מצומצם עד עשרים וחמישה, שלושים משתמשים, המנועים ההידראוליים מתאימים למספר פתיחות בכמות הגדולה משלושים משתמשים ומיועדים גם לשערים גדולים ואטומים בבתים פרטיים. הכוחות במנועים של שערי כנפיים משתנים בסוגים השונים של המנועים וכמו במנועים של שערי הזזה גם מנועים של שערי כנפיים צריך להתאים המנוע לגודל השער, למשקלו ולמספר הפתיחות הצפוי. העיקריים והשימושיים ביותר כאמצעי הגנה לשערים חשמליים פוטו דו כיווני ופוטו אלקטרי המשדר קרן אינפרא לרפלקטור נגדי. אין זה סוד שהפוטו האלקטרי המשדר לרפלקטור נגדי פחות מומלץ לשימוש ומתקינים מעדיפים אותו בגלל הקלות שבהתקנתו ובגלל שהוא פחות אמין בטווח הביניים והארוך ויוצר תקלות המאלצות אתכם הלקוחות לשלם כסף עבור טכנאי שרות. הפוטו דו כיווני אמין ביותר ומומלץ מאוד להתקנה הוא מצריך מתח עבודה של 12-24 וולט בשתי העיניות פוטו. אינו רגיש לאבק ולחות, אינו מצריך כיוון פוטו והקרן האינפרא שלו אינה נחלשת בטווח השימוש הארוך. רוצים לדעת עוד תפנו לחברה מקצוענית בתחום שערים חשמליים.