שערים חשמליים מאלומיניום בדגניה

טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

מנוע חשמלי

האם השער משמש לביטחון אישי ? שער חשמלי המיועד לביטחון אישי יש צורך לבחון את רמת הבטיחות הנדרשת ולפיה לקבוע את גובה השער, לבחון את הצורך בשער אטום, לבדוק את כל הכניסות לחצר הבית ואת גובה הגדר. צריך להגדיר את אמצעי הפתיחה ואת אמצעי ההגנה המתאימים לשער, לשער ביטחוני לא מומלץ להתקין פוטו דו כיווני אלה אמצעי הגנה אחרים. מנוע השער צריך להיות חזק ומהיר כולל האטות בפתיחה וסגירה. לוודא שישנו מנעול על ידית נטרול של מנוע השער, לשער כנפיים חובה להתקין מנעול חשמלי כבד.

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

שערים חשמליים מאלומיניום

השאר פרטים
ונחזור אליך בהקדם!


שערים חשמליים מאלומיניום בדגניה

האם השערמשמש כאמצעימונע לגנבת הרכב?שער המשמש כאמצעי מונע לגניבת הרכב מומלץ שגובהו יהיה שני מטר לפחות. חשוב שדוגמת השער לא תהווה כאמצעי לטי


שער לחנייה

חשוב שתדעו כי ישנם סוגים רבים של דלתות אוטומטיות: דלתות הזזה,דלתות כנף, דלת גוררת דלת, דלת קורסת, דלת מסתובבת, דלת מעבר מהיר ועוד... אחד היתרונות העיקריים שבדלתות אוטומטיות מלבד יופיים והנוחות שבהם, העובדה שדלתות אוטומטיות שומרות על מיזוג האוויר וחוסכות עשרות אחוזים בצריכת החשמל. הטכנולוגיה הקיימת כמעט בכל סוגי הדלתות האוטומטיות מאפשרת שליטה מלאה בדלתות ובכלל זה בשליטת מפעיל הדלת אפשרות לפתיחה חלקית,פתיחה מלאה, יציאה בלבד, כניסה בלבד, השארת הדלת פתוחה קבוע וגם נעולה קבוע. אפשרויות אלו מאפשרות לעשות סדר בין הצורך לאפשר כניסה ו/או יציאה עפ"י הצרכים של המקום.