שערים חשמליים מאלומיניום בדורות

טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שער מתרומם

אז האם קיים בכלל מחסום חשמלי שנחשב לטוב ביותר בעולם? אכן כן קיימים מחסומים חשמליים באיכויות גבוהות מאוד המיועדים גם לעבודה מאומצת במיוחד וניתן לייצרם גם כאן בישראל. בעייתנו העיקרית נעוצה בעלויות הגבוהות שבייצור מחסום איכותי ופעמים רבות, טוב יותר להעדיף ולייבא מוצר איכותי מחו"ל. מחסום חשמלי איכותי מיוצר עם מארז מתכתי מגולוון הצבוע בתנור, קפיצי האיזון חייבים להיות ארוכים ודקים למניעת שבירתם, יחידת הנטרול צריכה להיות ידידותית למשתמש הממוצע, מנוע אלקטרו-הידראולי חשמלי או מנוע פניאומאטי הם העדיפים ביותר למחסומים חשמליים המיועדים לאלפי פתיחות ביום, הפיקוד החשמלי צריך להתאים לעבודה בעומסים.

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

שערים חשמליים מאלומיניום

השאר פרטים
ונחזור אליך בהקדם!


שערים חשמליים מאלומיניום בדורות

מנוע לשער חשמלי אלקטרו הידראולי הינו מנוע טבול שמן חדשני יותר, שהייחוד שלו מתבטא בכך שהוא מותאם בעיקר לשערים כבדים ושערים שעובדים בצורה אינטנסיבית


שער כניסה לבית

שערים חשמליים הינו ענף רב תחומים ומעטות החברות המתמחות בכל תחומי השערים חשמליים. קיימים שלושה תחומים עיקריים: שערים ומחסומים חשמליים, דלתות אוטומטיות, תריסי גלילה-דלתות מוסך . ככלל חשוב שתדעו כי קיימים פערי מחירים בין החברות המובילות לכדי 30% ויותר. אך חשוב שתדעו כי ישנם תחומים שמומלץ להזמין רק את החברה המתקינה לשרות וישנם תחומים בשערים חשמליים שאפילו מומלץ להשוות מחירים. תחום הדלתות האוטומטיות הינו תחום קצת מורכב, כיוון שמנגנוני הדלתות האוטומטיות אינם אוניברסאליים וכל חברה יש לה את הציוד הרלוונטי שלה הפועל בשיטה ספציפית עם מתחים שאינם מתאימים לציוד של חברה מתחרה. דעו לכם כי דלתות זהו סוג של חתונה קתולית ולכן מומלץ מאוד בעת שהנכם משווים מחירים בין החברות השונות לצורך רכישת מנגנון לדלת אוטומטית, חשוב ביותר שתדרשו לקבל מחירון חלפים ובכלל זה לדעת עלות החלפת מנוע של דלת הזזה, גלאי נפח, בורר מצבים וכמובן עלות ביקור טכנאי.