שערים חשמליים מאלומיניום בהדסים

טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מחירים

שער תקני הוא שער בטיחותי ובבטיחות אסור לשחק ואשר על כן עצה מומלצת מאוד לכולנו, לבדוק את השער חשמלי ובהתאם לפעול להתאמת השער חשמלי לדרישות התקן.ניתן לקבל יעוץ טלפוני חינם . רוצים לדעת עוד על שערים חשמליים, ניתן לפנות אל כותב המאמר ולקבל הסבר מפורט בנושא תו תקן לשערים חשמליים. הטוב ביותר למעוניינים, ניתן לרכוש את התקן במכון התקנים - באתר האינטרנט שלהם. החוק היבש קובע: "אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש" אל תגידו שלא ידעתם. בישראל קיים תו-תקן לשערים חשמליים המאפשר לחברות בתחום השערים חשמליים אשר נבחנו והוסמכו בבטיחות בשערים חשמליים, אותם חברות הוסמכו ע"י משרד התמ"ת באמצעות מכון התקנים הישראלי לסמן את השערים בתו-תקן. אז מה בעצם הסיכון שאנו לוקחים על עצמנו בביצוע העבודה אצל כזה שאין לו היתר לסמן שערים חשמליים בתו-תקן? מה הסיכוי שאכן יקרה משהו ואכן תהיה פגיעה בנפש או רכוש? התשובות מאוד פשוטות, הסיכון והסיכוי תמיד קיים, בשונה מביטוח שאתה יכול לבחור לעצמך אם לבטח את הבית מפני שריפה או רעידת אדמה, בשונה מכול אלו, שערים חשמליים חייבים לעמוד בדרישות תו-תקן וכול אותם לקוחות אשר בוחרים להתעלם מהתקנה בנושא שערים חשמליים, אותם לקוחות חושפים את עצמם לתביעות משפטיות אם וכאשר מישהו יפגע והגרוע לא פחות לקוחות אלו צריכים לדעת כי חברות הביטוח יתנערו מאחריות במקרים שיוכח כי השערים פסולים ואינן עומדים בדרישות התו-תקן.

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

שערים חשמליים מאלומיניום

השאר פרטים
ונחזור אליך בהקדם!


שערים חשמליים מאלומיניום בהדסים

זכרו! החל מ-2006 יש חובת סימון לשערים חשמליים עם תו תקן ישראלי. כיום 4 חברות מוסמכות לסמן שערים חשמליים בתו תקן, קרי, השערים שלה


שער עץ

נראה כי בגוש דן תזכו לשרות מהיר ותחרותי דווקא מחברות אשר לא בהכרח תראו את השלט שלהם מתנוסס בכל פינת רחוב, שרות לשערים זה מקצוע וכמו בענפים אחרים גם בענף זה חשוב לדעת מול מי עובדים, וועדי בתים בדרך כלל אינם יכולים להמתין על חשבון שעות עבודתם לטכנאי שרות ויעדיפו לקבל את השרות בשעות אחה"צ והערב ולכן כדאי לבדוק איזה חברה מוכנה לספק שרות לשער חשמלי בשעות אחה"צ והערב וכמובן במחיר תחרותי. אמרו לכם כי המנוע צריך שיפוץ? או הפיקוד תקול ואתם צריכים לחדשו? דעו לכם כי הרבה פעמים עדיף להתקשר לחברה מתחרה ולהשוות מחיר כי קרוב לוודאי תקבלו מוצר חדש במחיר שאחרים הציעו לכם מחודש. גם החלפת זרוע למחסום חשמלי לא נחוצה במרבית המקרים ולא יגידו לכם זאת בכל חברות השערים, ולכן אתם וועדי הבתים, ועד הבית מנהלי אחזקה צריכים לראות עצמכם כאנשי רכש ולבדוק חלפות שהרי תמיד תמצאו מחיר תחרותי יותר ובלי שהתפשרתם על האיכות . יש נזק לשער הדורש תיקון אחרי פגיעת רכב? אל תמהרו לתקן לפני שקיבלתם הצעה נוספת, הרבה פעמים קיים ניצול של חברת השערים ומציעה לכם ציוד חדש בלי צורך אמיתי כשדמי ההשתתפות שלכם מול חברת הביטוח יגרום לכם נזק כספי בטווח הקצר ובטווח הביניים. ולכן כפי שקבענו: אפשר גם אחרת כי שערים זה הרבה יותר משער.