שערים חשמליים מאלומיניום בהדר יוסף

טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

מנוע חשמלי

ברשותכם שער חשמלי? צריכים שרות לשער חשמלי? שרות לשער כניסה חשמלי או שרות לשער חשמלי אשר הותקן ע"י אחר? אין בעיה, באפשרותכם לפנות לכל חברה המתמחה בשרות לשערים אוטומטיים או שערים חשמליים וקרוב לודאי כי תיהנו משרות מהיר יותר, תחרותי יותר ויתכן גם ממחיר היכרות. אז למה לכם לחכות. חשוב שתדעו כי כל שערים רצינית מסוגלת לספק לכם פתרונות לכל רמות התקלות שרות, בכל סוגי השערים החשמליים. ישנן חברות הדורשות מחיר מופרז עבור ביקור טכנאי ולכן כדאי שתתקשרו ותשוו מחירים כי שרות זה הרבה יותר משער.

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

שערים חשמליים מאלומיניום

השאר פרטים
ונחזור אליך בהקדם!


שערים חשמליים מאלומיניום בהדר יוסף

שער כנף ושערמוסך, ומתקינים לא מורשים מבצעים את התקנת המנוע החשמלי בבניין משותף - ועד בית כמו גם שערים לבית פרטי. אכן ניתן להזמין את ייצור השער אצל מ


שער חשמלי לחניה

ובכל זאת מה צריך לדעת לפני שמתקינים מחסום חשמלי? ראשית אין צורך בלקבל את אישור העירייה להתקנת מחסום חשמלי, שהרי המחסום מותקן בשטח הציבורי של הבניין. את מיקום המחסום חשמלי קובעים תוך התחשבות בפרמטרים רבים, רצוי אך לא חובה להתקין את המחסום בצד הקרוב לבניין, התוואי שבו מועבר הקו-חשמל, מומלץ למקמו בשטח מת ובטח לא בתוך חניה פרטית, יש להשאיר מעבר לפחי אשפה ולהלכי רגל לפי הצורך ואל לכם לחשוש מכך שהזרוע במצב סגור לא תישען על עמוד תמיכה כיוון שבהרבה מהמקרים עמוד תמיכה נגדי מהווה חיסרון, ניתן לקבל פרטים נוספים אצל חברות השערים. מחסום חשמלי הוא פתרון יעיל וזול יחסית מסוגי שערים חשמליים . יתרון המחסום חשמלי, מחסום זרוע חשמלי במהירות פתיחתו וסגירתו לאחר מעבר רכב, בשונה משאר סוגי השערים החשמליים. המחסום חשמלי צרכן חשמל זול ועלויות התחזוקה שלו יחסית זולות, זולות זה הרבה מאוד תלוי בסוג המוצר שאתם תבחרו. רוב המחסומים החשמליים הנפוצים באזור גוש דן הם מסוג המחסומים המיובאים מאיטליה, מחסומים חשמליים אלו מצריכים תחזוקה שוטפת מאוד יקרה יחסית, שני חסרונות עיקריים במחסומים חשמליים אלו: הקפיץ לאיזון הזרוע נשבר בדרך כלל אחת לשנה ומאלץ אתכם הצרכנים-ועד הבית לפנות לאותה חברה שהתקינה לכם את המחסום החשמלי להגיע ולהחליף קפיץ נוסף חדש, חסרון נוסף הצורך במנוע משופץ בתקופה קצרה ושאינה סבירה ביחס לחיי מחסום חשמלי-המנוע החשמלי בעייתי מאוד ולא בטיחותי למשתמש ולמבקש לפתוח את המחסום בעת הפסקת חשמל וכשקיימת תקלה, דבר זה מהווה נזק ישיר לכיסכם שנוצר בצורך בשיפוץ מנוע . ראשית חשוב שתדעו אם ברשותכם כבר מחסום זרוע חשמלי, ישנן חברות שערים אשר יתקנו לכם את המוצר עם חלפים מקוריים או חלופיים במחיר הנמוך בכמעט שלושים אחוז מחברת האם. כמו ברכבים גם בשערים ישנן מוצרים חלופיים שפעמים רבות החלופי עולה באיכותו על החלק המקורי.