שערים חשמליים מאלומיניום בהעוגן

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער חניה חשמלי

מחירים, טווח המחירים לשערים חשמליים משתנה בהתאם לרוחב החניה ולגובה השער המוזמן, גם מנוע חשמלי לשער מתאימים בהתאם לגודל השער ומספר הפתיחות ביום שגרתי. הצורך ביותר ביטחון ובטיחות יצרו את הצורך בהתקנת שערי כניסה, שער לחניה ושערים לבית בכלל. ההתפתחות הטכנולוגית והמודעות לעיצוב חזיתות הבתים לא השאירו ספק אצל האדריכלים, חשוב לאדריכלים למצוא מחסום חשמלי מעוצב ולא עוד סתם ארגז מרובע חסר מראה. חשוב להם שמנוע חשמלי לשער נגרר יהיה עם מארז מעוצב שישתלב בנוף הכללי ולא עוד קופסא מרובעת וחסרת מראה. בתקופה בה שערים חשמליים ומנועים חשמליים, שערים לבית ושערי כניסה, מחסומים חשמליים ו מחסומי חניה הפכו לסטנדרט איכות חיים ולחלק בלתי נפרד מהביטחון שלנו אין ספק שצריך להשקיע מחשבה בשילוב המנוע חשמלי כמוצר מעוצב, בחזית הבניין והבית. אמצעי מיגון לשערים חשמליים, מאז חודש אוקטובר 2006 חובה על כל מתקין שערים בין אם הוא חובבן, מזדמן או מקצועי להתקין מנוע חשמלי לשער כמתחייב בתקן הישראלי, תקן בטיחות זה דן בבטיחות של מערכות הינע חשמליות ובכלל זה מתייחס לשערים חשמליים, שערי כניסה, שער לחניה, מנועים חשמליים ומנוע חשמלי לשער. תקן בטיחות זה אינו מגדיר ברמה של פרטים אילו אמצעי בטיחות יש להתקין באופן ספציפי לכל השערים לבית. תקן בטיחות זה משאיר שיקול דעת רחב למתקין, מצידו של המתקין חלה החובה להתקין את אמצעי הבטיחות אשר ימנעו אפשרות לפגיעה בנפש ורכוש.

שערים חשמליים מאלומיניום בהעוגן

מהם השערים חשמליים הנפוצים ביותר? האם שערי הזזה? שערי כנף? מחסום זרוע? או בכלל תריס גלילה? או דלת מוסך? ישנם גם סוגי שערים נוספים כגון: קרוסלה ודלת

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

שער כניסה לבית

דלתות הזזה נעות על מסילה המקובעת מעל משקוף הפתח, הדלתות זזות ונפתחות לצידי הפתח. דלתות כנף אלו דלתות הנפתחות על ציר, בדרך כלל אלו דלתות רגילות שמוסיפים להם מנגנון חשמלי המאפשרת פתיחה וסגירה מלאה של הדלת ללא מגע יד אדם. דלת גוררת דלת, זו דלת הנעה הצידה וגוררת איתה דלת נוספת, מותקנת בעיקר במקומות בהם הפתח צר ומעוניינים להשאיר מקסימום פתח מעבר. דלת קורסת זו דלת הנעה על מסילה, הדלת זזה ונפתחת לצד אך מאפשרת בעת בהלה ובדחיפתה את פתיחת הדלת על ציר החוצה, דלת זו מותקנת בעיקר עפ"י דרישת כיבוי אש. דלת מסתובבת מותקנת בעיקר בבתי מלון ובמקומות המקפידים על כניסה מבוקרת של אנשים וגם כשמעוניינים לשמר את טמפרטורת המיזוג ולמנוע חדירת רוחות פנימה. במקרה זה קיימות שתי סוגי דלתות: חשמלית וידנית. דלת מעבר מהיר היא דלת למעבר הולך רגל בודד בפתח מעבר 80 ס"מ לערך, ישנן שתי זכוכיות הנפתחות לצדדים במהירות רבה ונסגרות מיד לאחר מעבר הולך הרגל. החיסרון בדלתות הוא מחירן הגבוהה יחסית למחיר דלת רגילה, עוד חיסרון בכך שלא ניתן לקבל שרות מחברה מתחרה בתחום, כיוון שלכל יבואן יש את המוצר והפריטים שהוא מייבא ולא ניתן להשיגם אצל אחרים, יש חברות מנצלות זאת לרעה ומפקיעות מחירים כשקיימת תקלה ומה תעשו כשאתם שבויים בכיסן?! כשמשווים בין מוצרים של שתי חברות יש הבדל בין מוצר אירופאי למוצר מהמזרח הרחוק, ישנן חברות שמוזילות עלויות כיוון שאינן מספקות את כל הציוד המקורי של היצרן ומעדיפות לקמבן התאמות כאן בארץ. עוד פרטים ניתן לקבל בחברות השונות כשמדברים על שערים חשמליים מתכוונים לכל סוגי השערים החשמליים הקיימים ובכלל זה מתכוונים לשערי הזזה הנעים על מסילה, מחסום זרוע, מחסום חשמלי עולה ויורד, שער כנפיים הנפתח על ציר לצדדים, שער קונזולי מרחף ועוד, כל השערים הללו מצריכים התקנת אמצעי מיגון אשר יצמצמו אפשרות של סגירת השער כשהמעבר אינו פנוי. קיימים סוגים שונים של אמצעי מיגון ובכלל זה תא פוטו אלקטרי, תא פוטו דו-כיווני, גלאי כביש וסף בטיחות. סף הבטיחות מותקן בדופן השער או בחלק התחתון של המוט זרוע, בעת מגע הסף בטיחות עם גוף זר, שתי הפחיות יוצרות קצר הגורם להפיכת כיוון תנועה של המנוע והתרחקות מהגוף זר.