שערים חשמליים מאלומיניום בזרחיה

טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

מחיר שער חשמלי

מנוע לשער חשמלי אלקטרו מכאני מגיע כיחידה נפרדת ועצמאית, הניתנת להתקנה בכל שער אותה תייעדו עבורו. מדובר במנוע סטנדרטי, מדגם קלאסי המוכר לכולנו, המשלב פיקוד חשמלי, לצד מנוע גיר רגיל. קיימים דגמים רבים של מנועים אלקטרו מכאניים . חלקם מיועדים לשערים קלים ואחרים לשערים כבדים, אך הדבר משתנה לפי הדרישות הספציפיות של הלקוח. מנועים מסוג זה מגיעים לרוב בגודל של 35 ס"מ לרוחב, ו-45 ס"מ לגובה, אך המגוון הרחב של הדגמים מבטיח מבחר רחב של גדלים המתאימים לכל שער.במקרה שתחליטו לרכוש מנוע מסוג זה, תצטרכו לרכוש גם אמצעי הגנה למניעת סגירת השער כשהמעבר אינו פנוי.

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

שערים חשמליים מאלומיניום

השאר פרטים
ונחזור אליך בהקדם!


שערים חשמליים מאלומיניום בזרחיה

ההיצע הגדול הינו אמנם יתרון משמעותי בגלל המגוון הרחב שהוא מאפשר, אך מצד שני יש כאן חסרון שכן צרכנים רבים לא חשים בטחון כאשר מגיעים לשלב בחירת ס


שערים חשמליים מאלומיניום

שער תקני הוא שער בטיחותי ובבטיחות אסור לשחק ואשר על כן עצה מומלצת מאוד לכולנו, לבדוק את השער חשמלי ובהתאם לפעול להתאמת השער חשמלי לדרישות התקן.ניתן לקבל יעוץ טלפוני חינם . רוצים לדעת עוד על שערים חשמליים, ניתן לפנות אל כותב המאמר ולקבל הסבר מפורט בנושא תו תקן לשערים חשמליים. הטוב ביותר למעוניינים, ניתן לרכוש את התקן במכון התקנים - באתר האינטרנט שלהם. החוק היבש קובע: "אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש" אל תגידו שלא ידעתם. בישראל קיים תו-תקן לשערים חשמליים המאפשר לחברות בתחום השערים חשמליים אשר נבחנו והוסמכו בבטיחות בשערים חשמליים, אותם חברות הוסמכו ע"י משרד התמ"ת באמצעות מכון התקנים הישראלי לסמן את השערים בתו-תקן. אז מה בעצם הסיכון שאנו לוקחים על עצמנו בביצוע העבודה אצל כזה שאין לו היתר לסמן שערים חשמליים בתו-תקן? מה הסיכוי שאכן יקרה משהו ואכן תהיה פגיעה בנפש או רכוש? התשובות מאוד פשוטות, הסיכון והסיכוי תמיד קיים, בשונה מביטוח שאתה יכול לבחור לעצמך אם לבטח את הבית מפני שריפה או רעידת אדמה, בשונה מכול אלו, שערים חשמליים חייבים לעמוד בדרישות תו-תקן וכול אותם לקוחות אשר בוחרים להתעלם מהתקנה בנושא שערים חשמליים, אותם לקוחות חושפים את עצמם לתביעות משפטיות אם וכאשר מישהו יפגע והגרוע לא פחות לקוחות אלו צריכים לדעת כי חברות הביטוח יתנערו מאחריות במקרים שיוכח כי השערים פסולים ואינן עומדים בדרישות התו-תקן.