שערים חשמליים מאלומיניום בחולית

טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

מחסומים חשמליים

מחסומים ושערים חשמליים מצריכים טיפול מונע לקראת החורף, בהרבה מהמקרים תקלות נובעות בגלל עיניות פוטו מיושנות המצריכות שדרוג במקרים אחרים בגלל פיקודים חשמליים שאינם אטומים לחדירת גשמים וטיפול ירוד של הטכנאי שרות בחברות השערים השונות. האם בתדירות גבוהה המחסומים והשערים חשמליים אשר ברשותכם תקועים במצב פתוח?

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

שערים חשמליים מאלומיניום

השאר פרטים
ונחזור אליך בהקדם!


שערים חשמליים מאלומיניום בחולית

בשער כנפיים ישנם מנועים אלקטרו מכאניים ומנועים הידראוליים, המנועים האלקטרו מכאניים מתאימים למספר פתיחות מצומצם עד עשרים וחמישה, שלושים משתמשים, המ


מנועים לשער חשמלי

דלתות הזזה נעות על מסילה המקובעת מעל משקוף הפתח, הדלתות זזות ונפתחות לצידי הפתח. דלתות כנף אלו דלתות הנפתחות על ציר, בדרך כלל אלו דלתות רגילות שמוסיפים להם מנגנון חשמלי המאפשרת פתיחה וסגירה מלאה של הדלת ללא מגע יד אדם. דלת גוררת דלת, זו דלת הנעה הצידה וגוררת איתה דלת נוספת, מותקנת בעיקר במקומות בהם הפתח צר ומעוניינים להשאיר מקסימום פתח מעבר. דלת קורסת זו דלת הנעה על מסילה, הדלת זזה ונפתחת לצד אך מאפשרת בעת בהלה ובדחיפתה את פתיחת הדלת על ציר החוצה, דלת זו מותקנת בעיקר עפ"י דרישת כיבוי אש. דלת מסתובבת מותקנת בעיקר בבתי מלון ובמקומות המקפידים על כניסה מבוקרת של אנשים וגם כשמעוניינים לשמר את טמפרטורת המיזוג ולמנוע חדירת רוחות פנימה. במקרה זה קיימות שתי סוגי דלתות: חשמלית וידנית. דלת מעבר מהיר היא דלת למעבר הולך רגל בודד בפתח מעבר 80 ס"מ לערך, ישנן שתי זכוכיות הנפתחות לצדדים במהירות רבה ונסגרות מיד לאחר מעבר הולך הרגל. החיסרון בדלתות הוא מחירן הגבוהה יחסית למחיר דלת רגילה, עוד חיסרון בכך שלא ניתן לקבל שרות מחברה מתחרה בתחום, כיוון שלכל יבואן יש את המוצר והפריטים שהוא מייבא ולא ניתן להשיגם אצל אחרים, יש חברות מנצלות זאת לרעה ומפקיעות מחירים כשקיימת תקלה ומה תעשו כשאתם שבויים בכיסן?! כשמשווים בין מוצרים של שתי חברות יש הבדל בין מוצר אירופאי למוצר מהמזרח הרחוק, ישנן חברות שמוזילות עלויות כיוון שאינן מספקות את כל הציוד המקורי של היצרן ומעדיפות לקמבן התאמות כאן בארץ. עוד פרטים ניתן לקבל בחברות השונות כשמדברים על שערים חשמליים מתכוונים לכל סוגי השערים החשמליים הקיימים ובכלל זה מתכוונים לשערי הזזה הנעים על מסילה, מחסום זרוע, מחסום חשמלי עולה ויורד, שער כנפיים הנפתח על ציר לצדדים, שער קונזולי מרחף ועוד, כל השערים הללו מצריכים התקנת אמצעי מיגון אשר יצמצמו אפשרות של סגירת השער כשהמעבר אינו פנוי. קיימים סוגים שונים של אמצעי מיגון ובכלל זה תא פוטו אלקטרי, תא פוטו דו-כיווני, גלאי כביש וסף בטיחות. סף הבטיחות מותקן בדופן השער או בחלק התחתון של המוט זרוע, בעת מגע הסף בטיחות עם גוף זר, שתי הפחיות יוצרות קצר הגורם להפיכת כיוון תנועה של המנוע והתרחקות מהגוף זר.