שערים חשמליים מאלומיניום בחופית

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער לחניה

מהו הרווח ומהו ההפסד בהתקנת שער לא בטיחותי? שער חשמלי לא בטיחותי הוא שער מסוכן למשתמש ולסביבה, כמו שאינכם מוכנים להסתכן ולנסוע ברכב בלי ביטוח וטסט כך אסור להסתכן בשער חשמלי בלי תו-תקן. מימוש או שימוש זו השאלה, כאשר מממשים את התקנה ומקפידים שיותקן אצלכם שער אשר יסומן בתו-תקן, בעצם אתם מבטיחים את עצמכם מאפשרות לפגיעה בנפש ורכוש, שער חשמלי תיקני הוא שער שלא ניתן להילכד ולהיפגע ממנו כיוון ששער חשמלי תיקני כולל את כול אמצעי המיגון ובכלל זה ספי בטיחות וגידור שטחים מתים אשר יכולים להוות סכנה כלשהי למשתמש ולסביבה. שימוש בשער לא תיקני אינו משתלם במלוא מובן המילה כיוון ששער שאינו תיקני הוא שער לא בטיחותי ולא מותקנים בשער שכזה אמצעי מיגון מתאימים ולא נעשו לו התאמות וכיווני כוח מנוע בצורה שתתאים לבלימת השער בעת הילכדות ופגיעה בנפש. שער שאינו תיקני הוא שער לא בטיחותי וחושף את מזמין השער, את מתקין השער ואת המשתמש בשער לחקירה פלילית ולתביעה משפטית בעת פגיעה בנפש, יתר על כן חשוב שידע המשתמש בשער כי חברת הביטוח תהיה הראשונה להתנער מאחריות לפיצוי כספי בגלל העובדה שבחרתם להתקין שער לא בטיחותי . אגב התשובה לא ידעתי שקיימת חובת שער חשמלי עם תו-תקן, אין לה כול אחיזה בבית משפט שכן חובתכם לשאול , להבין ולדעת בכול תחום המשיק לכם. משרד התמ"ת באמצעות מכון התקנים הישראלי אימץ את התו-תקן הבינלאומי לשערים חשמליים תוך התאמתו לצרכים בישראל. אם נכנסתם להתגורר בבניין חדש, חובתכם לדרוש מהקבלן המבצע התאמתו של השער חשמלי לדרישות התקן לשערים חשמליים. ברירת המחדל שלכם היא שיהיה לכם שער חשמלי וזו לא אופציה זו חובה והתעלמותכם מתביעה ודרישה זו כפי שציינו קודם, חושפת אתכם לבעיות רבות במלוא מובן המילה.

שערים חשמליים מאלומיניום בחופית

הפתרון הוא מאוד קל, רוצים שער חשמלי, חובה לשאול את השאלות הבאות: האם הברזל הוא מגולוון או שחור, ברזל מגולוון אינו מחליד, מהם שלבי צביעת השער, צביע

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

שער לבית פרטי

שערים יקרים ומשוכללים הם מיותרים לכם? שערית 6000 מהווה אלטרנטיבה שפויה, זולה ובסיסית על כל אחד שקונה שער יקר ומתקין סוגי אמצעי פתיחה מגוונים, יש כמה וכמה ישראלים שכל מה שהם רוצים זה מחסום בסיסי במחיר שפוי שישמור על החניה ושכשנגיע יפתח לפי פקודה שלנו. בשביל זה שערים מקבוצת מנופי אבי מתאימה את המוצר לצרכי הלקוחות ומספקת ללקוחותיה מחסום חשמלי מדגם: שערית ומחירו אפילו לא כואב מדי בכיס. שערית 6000 הוא מכשיר מלבני זקוף מעוצב בצורה חלקה. המחסום מיועד במקור לחניונים המעוניינים בפעולה בסיסית של פתיחה וסגירה בלי הוצאות תפעול יקרות ובמחיר הוגן. לשערית 6000 פיקוד חשמלי המשלב בתוכו מגוון אפשרויות הפעלה לחניונים, ולכן הוא מתאים גם למתחמי חניות בודדות כמו גם לחניות פרסונאליות. רוכשי השערית 6000 יוכלו ליהנות מצד אחד ממוצר איכותי שפחות שמו דגש על עיצובו החיצוני ומאידך מוצר זול החוסך בעלויות מיותרות. יכול להיות שדווקא בימים של מצב כלכלי רעוע, יותר ויותר לקוחות יהיו מוכנים לעשות את הויתור הזה. השערית 6000 ניתנת לתפעול פשוט ונוח באמצעות שלט רחוק כמו גם כול אמצעי הפעלה אחר. למחסום שערית 6000, זרוע מלבנית הנתפסת לחבק ותפוסה לציר המחסום. מיועדת לשווקים בהם לא מחפשים את המילה האחרונה בשערים ומסתפקים בביצוע פעולות פשוטות וסטנדרטיות של פתיחה וסגירת הזרוע. כמו כן הפיקוד חשמלי תומך בפונקצית סגירה אוטומטית, האטה בקצה מהלך והגנה מפני סגירת השער כשהמעבר אינו פנוי. בשונה מסוגי שלטים רבים, כרטיס האלקטרוני של השלט רחוק הפותח את המחסום זרוע,אינו זולל חשמל ומגיע עם סוללה 12 וולט באריזה, השלט מיניאטורי וניתן לצרפו לצרור המפתחות של הרכב. כרית הלחיצה בשלט רחוק, נוחה למשתמש. השלט רחוק כמו גם המחסום החשמלי אמינים מאוד בעיקר למחפשים איזון בין מחיר ותועלת. בשורה התחתונה מחסום דגם שערית 6000 מתאים לכאלה שמחסומים עם עיצוב חיצוני לא עושים להם את זה, והם צריכים פתרון לצרכים הבסיסים בחניה. ניתן בתוספת מחיר לקבל את המחסום בגוון צבע RAL לפי בחירה . חווית החניה מטפסת לשיאים חדשים - הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לדמות שער חשמלי בסביבת המגורים - מנוע חשמלי, מערכת לפתיחה מרחוק משוכללת ודוגמת שער מיוחד לשדרוג איכות החיים והביטחון האישי.