טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

מנוע לשער חשמלי מחיר

מהו הרווח ומהו ההפסד בהתקנת שער לא בטיחותי? שער חשמלי לא בטיחותי הוא שער מסוכן למשתמש ולסביבה, כמו שאינכם מוכנים להסתכן ולנסוע ברכב בלי ביטוח וטסט כך אסור להסתכן בשער חשמלי בלי תו-תקן. מימוש או שימוש זו השאלה, כאשר מממשים את התקנה ומקפידים שיותקן אצלכם שער אשר יסומן בתו-תקן, בעצם אתם מבטיחים את עצמכם מאפשרות לפגיעה בנפש ורכוש, שער חשמלי תיקני הוא שער שלא ניתן להילכד ולהיפגע ממנו כיוון ששער חשמלי תיקני כולל את כול אמצעי המיגון ובכלל זה ספי בטיחות וגידור שטחים מתים אשר יכולים להוות סכנה כלשהי למשתמש ולסביבה. שימוש בשער לא תיקני אינו משתלם במלוא מובן המילה כיוון ששער שאינו תיקני הוא שער לא בטיחותי ולא מותקנים בשער שכזה אמצעי מיגון מתאימים ולא נעשו לו התאמות וכיווני כוח מנוע בצורה שתתאים לבלימת השער בעת הילכדות ופגיעה בנפש. שער שאינו תיקני הוא שער לא בטיחותי וחושף את מזמין השער, את מתקין השער ואת המשתמש בשער לחקירה פלילית ולתביעה משפטית בעת פגיעה בנפש, יתר על כן חשוב שידע המשתמש בשער כי חברת הביטוח תהיה הראשונה להתנער מאחריות לפיצוי כספי בגלל העובדה שבחרתם להתקין שער לא בטיחותי . אגב התשובה לא ידעתי שקיימת חובת שער חשמלי עם תו-תקן, אין לה כול אחיזה בבית משפט שכן חובתכם לשאול , להבין ולדעת בכול תחום המשיק לכם. משרד התמ"ת באמצעות מכון התקנים הישראלי אימץ את התו-תקן הבינלאומי לשערים חשמליים תוך התאמתו לצרכים בישראל. אם נכנסתם להתגורר בבניין חדש, חובתכם לדרוש מהקבלן המבצע התאמתו של השער חשמלי לדרישות התקן לשערים חשמליים. ברירת המחדל שלכם היא שיהיה לכם שער חשמלי וזו לא אופציה זו חובה והתעלמותכם מתביעה ודרישה זו כפי שציינו קודם, חושפת אתכם לבעיות רבות במלוא מובן המילה.

שערים חשמליים מאלומיניום בחוקוק

להצבת מאות מחסומי זרוע בבנייני ציבור, כבישים ואתרים ברחבי הערים הגדולות, נוסח ניו-יורק ולונדון כמו גם ברחבי תל-אביב וחיפה יש מטרות חיוביות השאלה:

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

שערים חשמליים מאלומיניום

מנוע חשמלי לשער

שער כנפיים חשמלי הוא דוגמה למקרים בהם הנזק עולה על התועלת. חל איסור מוחלט ללכת על ההצעה הזולה ביותר בלי שאובחנו כל הפרמטרים ובוצעה השוואה. שער כנפיים הנפתח בקפיצות ואין לו תנועה רציפה במהלך פתיחה וסגירה, זה שער כנפיים אשר הותקן בלי ידע טכני ובלי תכנון מרחקים שווים בין צירו המרכזי של השער ולבין צירו המרכזי כל תושבת המנוע. למנועים חשמליים צריך שיהיו תושבות מנועים אשר רותכו כנדרש. מצערים המקרים אשר בהם הגדיר עצמו שמוליק שרות יבנה, רוצים לדעת עוד פרטים פנו אלינו