טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שערים לחניה

מנוע לשער חשמלי אלקטרו מכאני מגיע כיחידה נפרדת ועצמאית, הניתנת להתקנה בכל שער אותה תייעדו עבורו. מדובר במנוע סטנדרטי, מדגם קלאסי המוכר לכולנו, המשלב פיקוד חשמלי, לצד מנוע גיר רגיל. קיימים דגמים רבים של מנועים אלקטרו מכאניים . חלקם מיועדים לשערים קלים ואחרים לשערים כבדים, אך הדבר משתנה לפי הדרישות הספציפיות של הלקוח. מנועים מסוג זה מגיעים לרוב בגודל של 35 ס"מ לרוחב, ו-45 ס"מ לגובה, אך המגוון הרחב של הדגמים מבטיח מבחר רחב של גדלים המתאימים לכל שער.במקרה שתחליטו לרכוש מנוע מסוג זה, תצטרכו לרכוש גם אמצעי הגנה למניעת סגירת השער כשהמעבר אינו פנוי. מנוע לשער חשמלי אלקטרו הידראולי הינו מנוע טבול שמן חדשני יותר, שהייחוד שלו מתבטא בכך שהוא מותאם בעיקר לשערים כבדים ושערים שעובדים בצורה אינטנסיבית . מנוע אלקטרו הידראולי משלב בתוכו פיקוד חשמלי עם פונקציות הפעלה המותאמות לדרישת הלקוח, ובמקרה שתחליטו לרכוש מנוע מסוג זה תידרשו לרכוש את אמצעי האבטחה למניעת סגירת השער כשהמעבר אינו פנוי (בחלק מהמקרים, ניתן לרכוש מנוע לשער חשמלי וכן סט אמצעי הגנה כחלק מעסקה אחת).

שערים חשמליים מאלומיניום בחמדת

שערים יקרים ומשוכללים הם מיותרים לכם?שערית 6000 מהווה אלטרנטיבה שפויה, זולה ובסיסית על כל אחד שקונה שער יקר ומתקין סוגי אמצעי פתיחה מגוונים,

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

שערים חשמליים מאלומיניום

שער חניה

כמה נכון הפתגם שהזול עולה ביוקר, כמה נכון שעל פזיזות משלמים יותר וכמה נכון וחשוב להשוות בין הצעות מחיר של חברות מתחרות תוך הקפדה על השוואה בין שני תפוחים זהים. ההשוואה בין שתי הצעות מחיר אינה מסתכמת במחיר הסופי. פערי מחיר גבוהים מחייב את הלקוחות לבדוק ולדעת לשאול את השאלות הנכונות, לקוחות אינם צריכים להיות ידענים בתחום כדי לדעת להשוות את הכתוב בין שתי הצעות שונות. חשוב מאוד שלקוחות יקבלו החלטות תוך שיתוף והתייעצות עם איש טכני משלהם. המלכודת הכי גדולה זה לקנות שער חשמלי מאנשי מכירות בלי ידע טכני. איש טכני המבצע לכם מכירה ייעץ לכם בדיוק את המתאים לצרכים שלכם בעוד שאיש מכירות מובהק, ישאף בעיקר "לסגור עסקה" . איש טכני ייעץ לכם פתרונות ויתאים לכם את המנוע תוך התחשבות בגודל השער, משקל השער, מספר הפתיחות ביום בשונה מאנשי מכירות המרבים לטעות בהנחיות לקוי חשמל ותקשורת, לטעות בייעוץ למיקום קוי החשמל ותקשורת טועים בהתאמתו של המנוע לשער שהם מוכרים. הגרוע מכול, זה להתקין מנוע לשער חשמלי שלא תואם לנתונים של השער, התעלמותו של הטכנאי המתקין נובעת בעיקר מחשש של ביטול עסקה ובזבוז יום עבודה אם וכאשר יעיר על חוסר תאימות המכירה לנתוני השער. פעמים רבות חברות ותיקות חוששות ומציעות מנועים אשר מראש אינם תואמים לצרכי הלקוח, הכול כדי להיות אטרקטיביים במחיר הסופי "ולסגור עסקה".