טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

מחיר שער חשמלי

מה חשוב שתבדקו בשער חשמלי? קיים עיקרון בסיסי שהוא תקן בין לאומי הקובע כי צריך להתקין אמצעי בטיחות אשר ימנעו במקסימום את האפשרות לפגיעה בנפש , לא נקבע בתקן מה צריך להתקין לכל שער חשמלי ברמה של פרטי פרטים אך חשוב שתדעו כי צריך להתקין אמצעי בטיחות לשער חשמלי ובכלל זה עיניות הגנה גם במישור פנים וגם במישור חוץ של השער, צריך להתקין ספי בטיחות לפני ואחרי השער וכמובן לכוון כוח מנוע למינימום כוח שצריך כדי שהשער ינוע וניתן יהיה לעצור את השער בכוח התנגדות של ילד קטן. אשר על כן באפשרותכם לבדוק אם השער חשמלי שברשותכם עומד בתקני בטיחות אלו, חשוב לציין כי כללי בטיחות אלו נכנסו לתוקף בחודש אוקטובר 2006 וזה אומר כי כל השערים אשר יוצרו עד אז אינם מחוייבים לכללי בטיחות אלו אך המלצתנו לכם לקבל הצעות מחיר להתאמת השער חשמלי לכללי הבטיחות החדשים ממחברות מתחרות ולקבל בסיום העבודה אישור שהשער פועל לפי כללי התקן. כדאי שתדעו כי שערים חשמליים צריכים לנוע בתוך בשטחכם הפרטי ובטח לא ברשות ציבורית. אין זה סוד ששער חשמלי הנע על מסילה ברשות הרבים כמו גם שער כנף הנפתח לתוך רשות הרבים לא ניתן להתקין להם את אמצעי האבטחה הרלוונטיים ואם יקרה אסון גם הרשות המקומית שהתעלמה מכך שהותקן השער ברשות הרבים וגם הבעלים של השער יישאו באחריות, שערים חשמליים.

שערים חשמליים מאלומיניום בחרב לאת

חשוב שתדעו כי אחריות גדולה מאוד רובצת על כתפיו של המזמין וגם של המתקיןובמקרה של פגיעה מהשער, מלבד התנערות חברת ביטוח מכול אחריות ומתשלום פיצוי לנפ

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

שערים חשמליים מאלומיניום

שערי כניסה לבית

בדיקה מעלה כי רוב מוחלט של שערים החשמליים המותקנים בבתים פרטיים, במוסדות, במפעלים ויישובים כמו גם בוועדי בתים, בניינים משותפים אינם בטיחותי,הדגש על שערים אשר הותקנו עד חודש אוקטובר 2006 , אז הוחל בהדרגה תקנים חלקיים לשערים חשמליים, אז מה עושים? איך ניתן לבדוק לבד האם השער אשר בשימוש שלכם הוא בטיחותי והאם שער חשמלי אשר נפתח ונסגר בשליטה מלאה שלכם ע"י שלט רחוק או לחצן הפעלה מחייב אמצעי בטיחות? האם אמצעי הבטיחות מיועדים רק לשערים חשמליים להם סגירה אוטומטית - האם שער לחניה שללא מנוע חשמלי מצריך דגשים בסיסיים לבטיחות? והכי חשוב האם ניתן להתאים שער חשמלי קיים לתקני הבטיחות ואיך עושים זאת?