שערים חשמליים מאלומיניום בטנא

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער אלומיניום

שערים חשמליים אוטומטיים, זה תחום רחב אשר נדרשת מומחיות וניסיון רחב היקף והבנת עומק בתחום הברזל, החשמל והתשתיות בכלל, בודדים האנשים בארץ הנחשבים למומחים בתחום השערים החשמליים. להיות מומחה בתחום, זה להבין ולדעת לבנות תוכנית לייצור שער חשמלי תוך התחשבות באורכו של השער, גובהו, סוג הפרופילים, עובי הפרופיל, לדעת לחשב את משקל השער ולהתאים לו צירים / גלגלים / משקופים המתאימים לעומסים ולמספר הפתיחות והסגירות ביום. רוב מוחלט של הלקוחות אינו מבין בין הסוגים השונים של השערים ופעמים רבות מתפתים הלקוחות לשדרג שער קיים איכותי בשער חדש באיכות ירודה.

שערים חשמליים מאלומיניום בטנא

שני סוגי מנועים לשערים: מנוע אלקטרו הידראולי ומנוע אלקטרו מכאני. המנוע האלקטרו הידראולי טבול שמן לצינון מערכת ההנעה ולכן הוא מיועד לעבודה מאומצת ו

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

שער ברזל

חשוב לציין כי מכון התקנים אינו קובע איזה אביזר בטיחות יש להתקין לסוגי שערים חשמליים, מכון התקנים קובע בהגדרות בלבד מהו שער המותקן לפי תקן ובכל זאת אין לו פתרון ממשי להרבה מהבעיות כמו מניעת פגיעה במי שמושיט את ידו / רגלו מתחת לגלגל השער הנע בסגירה / פתיחה. מעט מחברות השערים מכירות את התקנים ומסוגלות להתאים את השער אשר ברשותכם לתקן, אמצעי הבטיחות לשערים,חשוב שתדעו שבאפשרותכם לפנות לכל שערים להתאמת השער לתקן ואינכם מחויבים לחברה אשר התקינה אצלכם את השער החשמלי, עוד חשוב שתדעו בשונה מדיס אינפורמציה מטעה של חברה מתחום השערים אין בלעדיות לאף שערים בנושא, כל מתקין שערים וגם אתם עצמכם יכולים להתאים את השער שברשותכם לתקן ובלבד שהנכם מכירים את הנושא הבטיחותי בשערים חשמליים.