טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער מעץ

מהו הרווח ומהו ההפסד בהתקנת שער לא בטיחותי? שער חשמלי לא בטיחותי הוא שער מסוכן למשתמש ולסביבה, כמו שאינכם מוכנים להסתכן ולנסוע ברכב בלי ביטוח וטסט כך אסור להסתכן בשער חשמלי בלי תו-תקן. מימוש או שימוש זו השאלה, כאשר מממשים את התקנה ומקפידים שיותקן אצלכם שער אשר יסומן בתו-תקן, בעצם אתם מבטיחים את עצמכם מאפשרות לפגיעה בנפש ורכוש, שער חשמלי תיקני הוא שער שלא ניתן להילכד ולהיפגע ממנו כיוון ששער חשמלי תיקני כולל את כול אמצעי המיגון ובכלל זה ספי בטיחות וגידור שטחים מתים אשר יכולים להוות סכנה כלשהי למשתמש ולסביבה. שימוש בשער לא תיקני אינו משתלם במלוא מובן המילה כיוון ששער שאינו תיקני הוא שער לא בטיחותי ולא מותקנים בשער שכזה אמצעי מיגון מתאימים ולא נעשו לו התאמות וכיווני כוח מנוע בצורה שתתאים לבלימת השער בעת הילכדות ופגיעה בנפש. שער שאינו תיקני הוא שער לא בטיחותי וחושף את מזמין השער, את מתקין השער ואת המשתמש בשער לחקירה פלילית ולתביעה משפטית בעת פגיעה בנפש, יתר על כן חשוב שידע המשתמש בשער כי חברת הביטוח תהיה הראשונה להתנער מאחריות לפיצוי כספי בגלל העובדה שבחרתם להתקין שער לא בטיחותי . אגב התשובה לא ידעתי שקיימת חובת שער חשמלי עם תו-תקן, אין לה כול אחיזה בבית משפט שכן חובתכם לשאול , להבין ולדעת בכול תחום המשיק לכם. משרד התמ"ת באמצעות מכון התקנים הישראלי אימץ את התו-תקן הבינלאומי לשערים חשמליים תוך התאמתו לצרכים בישראל. אם נכנסתם להתגורר בבניין חדש, חובתכם לדרוש מהקבלן המבצע התאמתו של השער חשמלי לדרישות התקן לשערים חשמליים. ברירת המחדל שלכם היא שיהיה לכם שער חשמלי וזו לא אופציה זו חובה והתעלמותכם מתביעה ודרישה זו כפי שציינו קודם, חושפת אתכם לבעיות רבות במלוא מובן המילה.

שערים חשמליים מאלומיניום ביד חנה

חוסר ידע בתחום הדלתות האוטומטיות גורם פעמים רבותלתכנון חלקי של האדריכלים בארץ. קיימות דרישות בסיסיות שחובה על המתכנן להכין לקראת התקנת הדלתות אוטו

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

שערים חשמליים מאלומיניום

שער הזזה

שערים חשמליים מסוג שער כנף הנפתח על ציר פנימה או החוצה גם כן נמצא פערי מחיר גדולים בין דוגמה זהה של שער. פערים אלו יכולים לנבוע מסוג הברזל, ברזל שחור או ברזל מגולוון היקר יותר ושאינו מחליד, עובי הברזל, עוביו מעיד על חוזקו ועל משקלו, סוג הצירים אשר מתקינים לשאת את משקל השער, עובי המשקופים, צורת העיגון של המשקופים לאחיזת השער פערי מחיר קיימים גם בדגם המנוע אך ניתן לקרוא מאמרים שלי בנושא מנועים לשערים בהרחבה באתר האינטרנט.