שערים חשמליים מאלומיניום ביד מרדכי

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

מנוע לשער

כמה נכון הפתגם שהזול עולה ביוקר, כמה נכון שעל פזיזות משלמים יותר וכמה נכון וחשוב להשוות בין הצעות מחיר של חברות מתחרות תוך הקפדה על השוואה בין שני תפוחים זהים. ההשוואה בין שתי הצעות מחיר אינה מסתכמת במחיר הסופי. פערי מחיר גבוהים מחייב את הלקוחות לבדוק ולדעת לשאול את השאלות הנכונות, לקוחות אינם צריכים להיות ידענים בתחום כדי לדעת להשוות את הכתוב בין שתי הצעות שונות. חשוב מאוד שלקוחות יקבלו החלטות תוך שיתוף והתייעצות עם איש טכני משלהם. המלכודת הכי גדולה זה לקנות שער חשמלי מאנשי מכירות בלי ידע טכני. איש טכני המבצע לכם מכירה ייעץ לכם בדיוק את המתאים לצרכים שלכם בעוד שאיש מכירות מובהק, ישאף בעיקר "לסגור עסקה" . איש טכני ייעץ לכם פתרונות ויתאים לכם את המנוע תוך התחשבות בגודל השער, משקל השער, מספר הפתיחות ביום בשונה מאנשי מכירות המרבים לטעות בהנחיות לקוי חשמל ותקשורת, לטעות בייעוץ למיקום קוי החשמל ותקשורת טועים בהתאמתו של המנוע לשער שהם מוכרים. הגרוע מכול, זה להתקין מנוע לשער חשמלי שלא תואם לנתונים של השער, התעלמותו של הטכנאי המתקין נובעת בעיקר מחשש של ביטול עסקה ובזבוז יום עבודה אם וכאשר יעיר על חוסר תאימות המכירה לנתוני השער. פעמים רבות חברות ותיקות חוששות ומציעות מנועים אשר מראש אינם תואמים לצרכי הלקוח, הכול כדי להיות אטרקטיביים במחיר הסופי "ולסגור עסקה".

שערים חשמליים מאלומיניום ביד מרדכי

מה גורם לחברות לשקר ולגנוב את דעתם של הלקוחות? לאחרונה נמצאים אתרי אינטרנט המציינים כי הם יבואנים של מנועים שבעצם הם קונים אותם בארץ, על הקשר שבי

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

שער מתרומם

להצבת מאות מחסומי זרוע בבנייני ציבור, כבישים ואתרים ברחבי הערים הגדולות, נוסח ניו-יורק ולונדון כמו גם ברחבי תל-אביב וחיפה יש מטרות חיוביות השאלה: מה עדיף, רק סדר בחניה או גם ביטחון אישי? בהרבה ערים גדולות בארץ ובעולם משתמשים בעיקר מחסום זרוע העולה ויורד להסדרי תשלום וגם לצרכי בידוק ביטחוני בכניסה לחניון. למחסום החשמלי קיימת זרוע העשויה מאלומיניום והמשמשת בעיקר לעשיית סדר בחניה ומהווה בקרת כניסה בלבד, מכה קלה של רכב שוגג תפיל את הזרוע. בתקופה של ימנו כאשר הנושא הביטחוני עדיין שברירי, חשוב שקציני הביטחון יתנו את דעתם לנושא.