שערים חשמליים מאלומיניום ביטבתה

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שערים לחניה

שערים חשמליים בבניינים רבי קומות פועלים עשרות ולפעמים מאות פעמים בכל יום ויום ובלי שתרצו קיימת שחיקה וגם בלאי של המנועים , הצירים והפיקוד החשמלי. אין זה סוד אך ניתן להוזיל עלויות תחזוקה של שערים חשמליים, מחסומים חשמליים, שערי כנף וגם תריסי גלילה. לא הכול יספרו לכם זאת אך קיים פתרון זול ויעיל מאוד בכול אשר קשור לצמצום שחיקות ובלאי.

שערים חשמליים מאלומיניום ביטבתה

מטרת תו-תקן לשערים חשמליים לקבוע סטנדרטיים מינימאליים בנושא בטיחות בשערים חשמליים כדי לצמצם למינימום אפשרות לפגיעה בנפש ורכוש, מיותר לציין ששערים ב

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

שערים לבית

כמה נכון הפתגם שהזול עולה ביוקר, כמה נכון שעל פזיזות משלמים יותר וכמה נכון וחשוב להשוות בין הצעות מחיר של חברות מתחרות תוך הקפדה על השוואה בין שני תפוחים זהים. ההשוואה בין שתי הצעות מחיר אינה מסתכמת במחיר הסופי. פערי מחיר גבוהים מחייב את הלקוחות לבדוק ולדעת לשאול את השאלות הנכונות, לקוחות אינם צריכים להיות ידענים בתחום כדי לדעת להשוות את הכתוב בין שתי הצעות שונות. חשוב מאוד שלקוחות יקבלו החלטות תוך שיתוף והתייעצות עם איש טכני משלהם. המלכודת הכי גדולה זה לקנות שער חשמלי מאנשי מכירות בלי ידע טכני. איש טכני המבצע לכם מכירה ייעץ לכם בדיוק את המתאים לצרכים שלכם בעוד שאיש מכירות מובהק, ישאף בעיקר "לסגור עסקה" . איש טכני ייעץ לכם פתרונות ויתאים לכם את המנוע תוך התחשבות בגודל השער, משקל השער, מספר הפתיחות ביום בשונה מאנשי מכירות המרבים לטעות בהנחיות לקוי חשמל ותקשורת, לטעות בייעוץ למיקום קוי החשמל ותקשורת טועים בהתאמתו של המנוע לשער שהם מוכרים. הגרוע מכול, זה להתקין מנוע לשער חשמלי שלא תואם לנתונים של השער, התעלמותו של הטכנאי המתקין נובעת בעיקר מחשש של ביטול עסקה ובזבוז יום עבודה אם וכאשר יעיר על חוסר תאימות המכירה לנתוני השער. פעמים רבות חברות ותיקות חוששות ומציעות מנועים אשר מראש אינם תואמים לצרכי הלקוח, הכול כדי להיות אטרקטיביים במחיר הסופי "ולסגור עסקה".