טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה
שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער לחנייה

לאחר השלמת התקנתו של המנוע עפ"י חוברת ההתקנה תצטרכו לחווט את החוטים ותכנת את המנוע לעבודה רציפה, לאלו שאינם חשמלאים, מומלץ שיפנו ליבואן והוא יפנה אליהם טכנאי מקצועי בקרבת מגוריהם, כמובן שבאפשרותכם לקרוא ולהבין את הוראות התכנות ולפעול על פיהם. חשוב ביותר לדעת לכוון את כוח המנוע כך שבהתנגדות הקטנה ביותר הוא ייעצר. יש לזכור שהתקנת המנוע תתבצע עפ"י הוראות תו-תקן בטיחות בשערים חשמליים. תקן מספר 900.21.03 של מכון התקנים הישראלי. לידיעתכם כי בשער נגרר חשמלי צריך להתקין לכול הפחות סף בטיחות אחד על הכנף שבתנועה במישור הסגירה של השער ולפי תנאי השטח חובה להוסיף ספי בטיחות, זה תלוי במיגון הקיים בחלקו האחורי של השער וכמובן גם תלוי אם השער אטום או מסורג. אם רצונכם לבצע שער חשמלי עם תו-תקן, ניתן לפנות לאתר האינטרנט של מכון התקנים הישראלי ולהתעדכן ברשימה של חברות שערים אשר הוסמכו לסמן שערים חשמליים בתו-תקן. שערים חשמליים עם תו-תקן הם בטיחותיים ועומדים בדרישות התקן לשערים חשמליים. שערים חשמליים עם תו-תקן זו חובה ולא אופציה, אם ברשותכם שער חשמלי שאינו עומד בדרישות התקן, צריך להיות עניין אישי שלכם להתאימו לדרישות התקן. אם תסתמכו על המזל ותגידו גם אתם, "לי זה לא יקרה" אז עומד סיכוי מול סיכון, במידה שווה ניתן לנסוע ברכב בלי טסט ולומר: "לי זה לא יקרה" ויתכן מאוד שבאמת לא יקרה אך מספיק פעם אחת שיקרה אסון ועלויות הנזק יתגמדו לעומת הכסף שנעשה ניסיון לחוסכו .

שערים חשמליים מאלומיניום ביערית

כך תצליחו לצמצם את גניבת הרכבים מהחניון: אחרי שתדאגו לקליטה של כל חברות הסלולארי בתוך החניון וכן כן ניתן לקבל התקנת מגברים בלי תשלום מכל חברות הסל

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!

שערים חשמליים מאלומיניום

שערים לחניה

בגישתכם לקבל הצעת מחיר לשער חשמלי יש לקחת בחשבון את סוג הקרקע עליה יקום השער חשמלי, אם הקרקע עובדת ההתייחסות תהיה שונה מאשר קרקע רגילה, המסילה ומסד הבטון חייב להיות מקשה אחת כולל התושבת של המנוע חשמלי, חשוב שתדעו כי שורשי עצים עשויים להרים את יסודות השער ולגרום לתקלות רבות בשער החשמלי. מומלץ תמיד שהמנוע החשמלי יהיה מוגבה מגובה הקרקע בפרט במקרים שקיים מגע ישיר של אדמה למנוע. מנוע השער חייב להיות אטום לחדירת נמלים וחרקים, לא מומלץ בכלל להשתמש בחוטי טלפון לביצוע חיבורים כלשהם בתוך הפיקוד חשמלי ואליו. גלגלים ו/או צירים של השער חייבים להיות איכותיים כדי למנוע את שחיקתו המהירה של המנוע החשמלי. חשוב מאוד שיהיה בקרבת השער מפסק לניתוק חשמל השער בעת תקלה. שער חשמלי אשר הותקן אחרי חודש אוקטובר 2006 חייב לעמוד בדרישות תו-תקן בטיחות לשערים חשמליים ולמרות זאת אנחנו ממליצים לכם להוסיף לשערים חשמליים ישנים אמצעי בטיחות אשר ימנעו פגיעה בנפש ורכוש.