שערים חשמליים מאלומיניום בישע

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

שער אוטומטי

דלתות אוטומטיות בארץ אין עדיין את אותה מהפכה שהתחוללה בתחום השערים חשמליים ובכל זאת נראה שגם תחום זה עושה את דרכו הנכונה כך למשל בעבר דלתות אוטומטיות הותקנו לרוב בבתי חולים, בחנויות יוקרה ובכניסות לרשתות מזון, היום הבינו כולם כי דלת אוטומטית היא צורך בכל עסק, זה מצרך החוסך הרבה חשמל ושומר על מיזוג האוויר. אך אל לכם לטעות דעו כי יותר ויותר בניינים משותפים מתעניינים בדלתות אוטומטיות במקום הדלתות הרגילות אשר הורגלנו לראות ואומנם הדלתות האוטומטיות המותקנות בבניינים משותפים מוזמנות ברובם בבנייני מגורים יוקרתיים אך נראה כי גם זה זמני וכי התחרותיות בשוק הדלתות האוטומטיות תעשה את של ולא ירחק היום וסטנדרט המגורים יחייב התקנת דלת אוטומטית בכל מבנה מגורים חדש. חברות שערים מרבות לנצל את העובדה שהתקנתם אצלם את השער החשמלי שבהרבה מהמקרים עשיתם זאת כי המחיר היה תחרותי אך לא בדקתם את עלות מחירי השרות שהם ידרשו שתשלמו כשתזדקקו לשרות וטיפול לשער שלא במסגרת שנת האחריות.

שערים חשמליים מאלומיניום בישע

הכנה למנוע חשמלי? האם ניתן להעביר קו חשמל לשער החשמלי - מייצרים שער חדש, גם אם אין תקציב להתקין מנוע לשער חשמלי , חשוב לדרוש מהמסגר את התאמ

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

מחיר שער חשמלי

מטרת תו-תקן לשערים חשמליים לקבוע סטנדרטיים מינימאליים בנושא בטיחות בשערים חשמליים כדי לצמצם למינימום אפשרות לפגיעה בנפש ורכוש, מיותר לציין ששערים בטיחותיים משרתים את הציבור כולו בכלל ואת הצרכנים בפרט. תו-תקן לשערים חשמליים נכנס לתוקף בחודש אוקטובר 2006 , מאז תאריך זה חלה חובה על כול מתקין שערים חשמליים לעמוד בדרישות התקן לבטיחות. בדיקה באתר מכון התקנים תאשר כי רק שלוש חברות בישראל עומדות בדרישות התקן ושאלת השאלות היא האם כול שאר המתקינים מורשים להתקין שערים חשמליים בתי שברשותם היתר לסמן שערים חשמליים בתו-תקן? חשוב שתדעו כי רק מי שברשותו הוכחת תו-תקן, הוסמך, נבחן ועמד בהצלחה בדרישות מכון התקנים הישראלי, כול השאר אינם מורשים ע"י מכון התקנים ומין הסתם מתקינים אלו אינם מכירים את כול ההחמרות בנושא בטיחות בשערים חשמליים וכמובן שקטנים הסיכויים שאלו יעמדו בדרישות התקן ואם חס וחלילה תהיה פגיעה בנפש או ברכוש, משרד התמ"ת יפתח בחקירה פלילית נגד הבעלים של השער, נגד הקבלן אשר הזמין את העבודה וכמובן נגד מתקין השער חשמלי/ מנוע חשמלי לשער. במקרה של פגיעה בנפש ו/או ברכוש חברת הביטוח תהיה הראשונה להתנער מאחריות לכסוי ביטוחי אם תמצא כי השער חשמלי הותקן ע"י מי שאינו מחזיק בהיתר מכון התקנים.