שערים חשמליים מאלומיניום בכדורי

טלפון: 0722-60-10-88
נייד: 053-7211-582

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

מחסומים חשמליים לחניה

נכון שבנושא בטיחות בשערים מדובר בתקנה וההתייחסות לתקנה זהה להתייחסות להפרת חוק ועל כן חובה להתקין שערים חשמליים גם כאלו שערים המותקנים עצמאית ע"י חובבנים, עפ"י דרישות התקן בטיחות בשערים חשמליים. חשוב להבין כי אין חובה בלקבל את אישור מכון התקנים לסימון שערים חשמליים בתו תקן. חובתו של כול מתקין שער חשמלי להכיר את הוראות התקן בטיחות בשערים חשמליים ואגב ניתן לרכוש זאת דרך אתר האינטרנט של מכון התקנים הישראלי. התקן קובע כללים ברורים מהו שער תקני ובאילו אמות מידה נמדדת תקינות ובטיחות שער חשמלי. כדאי שתדעו כי כול חובבן ומסגר וכמובן כול שערים חשמליים רשאים לייצר ולהתקין שערים חשמליים. קיימת חברה במרכז הארץ המסלפת ומטעה לקוחות בהקשר לאלו גופים מורשים לייצר ולהתקין שערים חשמליים.

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

שערים חשמליים מאלומיניום

השאר פרטים
ונחזור אליך בהקדם!


שערים חשמליים מאלומיניום בכדורי

מנוע לשער חשמלי אלקטרו מכאני מגיע כיחידה נפרדת ועצמאית, הניתנת להתקנה בכל שער אותה תייעדו עבורו. מדובר במנוע סטנדרטי, מדגם קלאסי המוכר לכולנו, המש


שער חשמלי

להצבת מאות מחסומי זרוע בבנייני ציבור, כבישים ואתרים ברחבי הערים הגדולות, נוסח ניו-יורק ולונדון כמו גם ברחבי תל-אביב וחיפה יש מטרות חיוביות השאלה: מה עדיף, רק סדר בחניה או גם ביטחון אישי? בהרבה ערים גדולות בארץ ובעולם משתמשים בעיקר מחסום זרוע העולה ויורד להסדרי תשלום וגם לצרכי בידוק ביטחוני בכניסה לחניון. למחסום החשמלי קיימת זרוע העשויה מאלומיניום והמשמשת בעיקר לעשיית סדר בחניה ומהווה בקרת כניסה בלבד, מכה קלה של רכב שוגג תפיל את הזרוע. בתקופה של ימנו כאשר הנושא הביטחוני עדיין שברירי, חשוב שקציני הביטחון יתנו את דעתם לנושא.