שערים חשמליים מאלומיניום בכלנית

טלפון: 0722-60-10-88 נייד: 053-7211-582
  • עובדים בכל חלקי הארץ
  • מחירים זולים ללא תחרות
  • מזמינים 24 שעות ביממה

שערים חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

מנוע לשער כנף

דלתות הזזה נעות על מסילה המקובעת מעל משקוף הפתח, הדלתות זזות ונפתחות לצידי הפתח. דלתות כנף אלו דלתות הנפתחות על ציר, בדרך כלל אלו דלתות רגילות שמוסיפים להם מנגנון חשמלי המאפשרת פתיחה וסגירה מלאה של הדלת ללא מגע יד אדם. דלת גוררת דלת, זו דלת הנעה הצידה וגוררת איתה דלת נוספת, מותקנת בעיקר במקומות בהם הפתח צר ומעוניינים להשאיר מקסימום פתח מעבר. דלת קורסת זו דלת הנעה על מסילה, הדלת זזה ונפתחת לצד אך מאפשרת בעת בהלה ובדחיפתה את פתיחת הדלת על ציר החוצה, דלת זו מותקנת בעיקר עפ"י דרישת כיבוי אש. דלת מסתובבת מותקנת בעיקר בבתי מלון ובמקומות המקפידים על כניסה מבוקרת של אנשים וגם כשמעוניינים לשמר את טמפרטורת המיזוג ולמנוע חדירת רוחות פנימה. במקרה זה קיימות שתי סוגי דלתות: חשמלית וידנית. דלת מעבר מהיר היא דלת למעבר הולך רגל בודד בפתח מעבר 80 ס"מ לערך, ישנן שתי זכוכיות הנפתחות לצדדים במהירות רבה ונסגרות מיד לאחר מעבר הולך הרגל. החיסרון בדלתות הוא מחירן הגבוהה יחסית למחיר דלת רגילה, עוד חיסרון בכך שלא ניתן לקבל שרות מחברה מתחרה בתחום, כיוון שלכל יבואן יש את המוצר והפריטים שהוא מייבא ולא ניתן להשיגם אצל אחרים, יש חברות מנצלות זאת לרעה ומפקיעות מחירים כשקיימת תקלה ומה תעשו כשאתם שבויים בכיסן?! כשמשווים בין מוצרים של שתי חברות יש הבדל בין מוצר אירופאי למוצר מהמזרח הרחוק, ישנן חברות שמוזילות עלויות כיוון שאינן מספקות את כל הציוד המקורי של היצרן ומעדיפות לקמבן התאמות כאן בארץ. עוד פרטים ניתן לקבל בחברות השונות כשמדברים על שערים חשמליים מתכוונים לכל סוגי השערים החשמליים הקיימים ובכלל זה מתכוונים לשערי הזזה הנעים על מסילה, מחסום זרוע, מחסום חשמלי עולה ויורד, שער כנפיים הנפתח על ציר לצדדים, שער קונזולי מרחף ועוד, כל השערים הללו מצריכים התקנת אמצעי מיגון אשר יצמצמו אפשרות של סגירת השער כשהמעבר אינו פנוי. קיימים סוגים שונים של אמצעי מיגון ובכלל זה תא פוטו אלקטרי, תא פוטו דו-כיווני, גלאי כביש וסף בטיחות. סף הבטיחות מותקן בדופן השער או בחלק התחתון של המוט זרוע, בעת מגע הסף בטיחות עם גוף זר, שתי הפחיות יוצרות קצר הגורם להפיכת כיוון תנועה של המנוע והתרחקות מהגוף זר.

שערים חשמליים מאלומיניום בכלנית

הניסיון מוכיח כי מחסום זרוע חשמלי המיועד בעיקר לעשיית סדר בחניה מרתיע גנבי רכבים, אך נתוני השטח יכתיבו לכם איזה שער חשמלי מתאים לצרכים של כל לק

כוכב כוכב כוכב כוכב כוכב
מדורג 5 מתוך 5, דרגו 1 אנשים.

שתף בגוגל+ שתף שתף בפייסבוק+ שתף

השאר לנו הודעה
ואנו נדאג לחזור אלייך!שערים חשמליים מאלומיניום

שער חשמלי לבית

כל הבעיות מתחילות כשנדמה ללקוח כי הצעת המחיר שקיבל מאוד גבוהה והוא מאמין שימצא מענה בעשרות אחוזים פחות ממה שהציע לו הראשון. אם לעשות סדר בבלגן חשוב שתדעו כי פערי מחיר גבוהים בין המתחרים השונים יעידו כי הצעותיהם מתייחסות לשני מוצרים שונים בתכלית, כל למשל חשוב שתדעו כי עלותו של מנוע הידראולי לשער כנף גבוה עד פי שלושה ממנוע אלקטרו מכאני חשמלי. לאחרונה אנו עדים לפתרונות שרות מכאלו המגדירים עצמם כנותני שירות לסוגים רבים של שערים חשמליים ובמעשי נוכלות לוקחים לעצמם את המנועים ההידראוליים ומתקינים במקומם מנועים אלקטרו מכאניים, שלא לדבר על מקצועיותו הנמוכה של ספק השרות המתבטאת ברמת ריתוכים נמוכה הגורמת לקריסת צירים של השער כנפיים, להתנתקות התושבות מנועים מהכנפיים ומהמשקופים, התקנת פיני נעילה בצורה הפוכה למקובל אינה מאפשרת את שחרורם של הפינים אחרי תקופה ומאלצת את טכנאי השרות לשבור את המנוע ולהתקין במקומו אחר חדש. מהר מאוד לקוחות מחפשים מחירים אטרקטיביים אך גם מוצרי איכות בלי כל פשרות. שערים שמה לה למטרה לדאוג לצרכי הלקוחות בכלל ובעיקר לאלו אשר נפגעו מחאפרים, לאחרונה הוזעקנו לשער כנפיים בפתח תקווה אשר למרבה המזל בלי שפגע בנפש וברכוש, נעקר מהצירים בגלל עבודה חובבנית של חאפר המגדיר עצמו 'טכנאי מומחה של שער חשמלי'. אסונות טבע קורים ואין לנו שליטה על הנעשה אך אסונות הנגרמים כתוצאה של בורות וחוסר מקצועיות המגדיר עצמו טכנאי מסכנות את העשה ואת הסביבה.